فهرست
انتشار اخبار فوتبال ایران در کرواسی؛ آقای پشت پرده
انتشار اخبار فوتبال ایران در کرواسی؛ آقای پشت پرده

انتشار اخبار فوتبال ایران در کرواسی؛ آقای پشت پرده

آی اسپورت - شب گذشته سایت معتبر فوتبال کرواسی در افشاگری جالبی از مذاکرات فدراسیون فوتبال ایران با سرمربی سابق تیم ملی کرواسی و باشگاه‌های پرسپولیس و سپاهان و الاهلی قطر پرده برداشت و نوشت: زلاتکو پس از برکناری از الاهلی قطر با پیشنهاد جالب توجهی از سوی ایرانی‌ها برای جانشینی کارلوس کی‌روش مواجه شده است. با این حال این مربی کروات که سال‌های زیادی در فوتبال باشگاهی ایران فعالیت کرده است این پیشنهاد را قبول نکرده تا مذاکرات طرفین به بن بست بخورد.
کرانچار تکذیب کرد
بر همین اساس زلاتکو کرانچار، سرمربی سابق تیم فوتبال الاهلی قطر که به تازگی با این تیم قطع همکاری کرده است در گفت و گویی با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص شایعه مذاکره فدراسیون فوتبال ایران با وی برای جایگزینی کارلوس کی‌روش گفت: برای سرمربیگری تیم ملی ایران هیچ پیشنهاد یا مذاکره‌ای از سوی فدراسیون ایران با بنده نشده است. وی افزود: در جریان این پیشنهادی که از سوی سایت‌های کرواسی آن را منتشر کرده‌اند نیستم و واقعاً نمی‌دانم از چه چیزی صحبت می‌کنید.
مرد اول رسانه‌ای کرواسی از فوتبال ایران چه می‌خواهد؟
پیگیری‌ها در خصوص انتشار این خبر نشان داد که این خبر ابتدا در روزنامه یوتارنی زیست کرواسی منتشر شده و سپس در سایت‌های کرواسی بازتاب پیدا کرده است. نکته قابل توجه اینکه این روزنامه با سردبیری فردی به نام تومیسلاو ژیداک، مرد اول رسانه‌ای کرواسی که خبرنگاری مجرب و پرسابقه در این عرصه به شمار می‌رود اداره می‌شود و به طور کلی مشخص نیست که خبر مذاکره فدراسیون فوتبال ایران با کرانچار بر چه اساسی منتشر شده است؟! همین روزنامه شب گذشته مصاحبه عجیب دیگری را از استیماچ سرمربی سپاهان منتشر کرده و از قول او نوشته است که در سپاهان علیه او شورش شده و در این تیم اصفهانی همه چیز علیه اوست. از سوی دیگر این روزنامه کروات قبل از سفر استیماچ به ایران برای مذاکره با سپاهان، رزومه این مربی را به عنوان رزومه قابل توجهی معرفی کرده و کلی از این مربی با آب و تاب تعریف کرده بود.
     
آی اسپورت
2016-02-23 13:22:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر