فهرست
بنگستون: فکر می‌کردم قرار است جانشین طارمی باشم
بنگستون: فکر می‌کردم قرار است جانشین طارمی باشم

بنگستون: فکر می‌کردم قرار است جانشین طارمی باشم

آی اسپورت - جری بنگستون به خاطر اخراج در دیدار سایپا - پرسپولیس مورد انتقاداتی قرار گرفت و حتی به کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس هم دعوت شد. مهاجم هندوراسی پرسپولیس به گفته خودش اصلاً انتظار این را نداشت که بعد از زدن چند گل حساس برای پرسپولیس به یکباره در چند بازی پیاپی نیمکت‌نشین باشد و حتی در غیاب مهدی طارمی هم به او اعتماد نشود. کریم باقری گفته بود در جری در تمرینات اخیر بی‌انگیزه بوده است. جری در این باره گفت:« نمی‌دانم چرا این طور به نظر باقری آمده‌ام. من همیشه در تمرینات طوری ظاهر می‌شوم که سرمربی مجبور شود از من در ترکیب اصلی استفاده کند. شاید منظور باقری تمرینات تیم قبل از بازی با سایپا بوده است. فکر می‌کردم بعد از محرومیت مهدی طارمی، برانکو قصد دارد مرا در ترکیب اصلی قرار دهد اما وقتی متوجه شدم قرار است بازیکن دیگری جای طارمی را بگیرد ناراحت شدم. واقعا این انتظار را نداشتم که در آن شرایط هم به من اعتماد نشود در حالی که هر موقع در ترکیب اصلی قرار می‌گرفتم،گلزنی می‌کردم. شاید باقری این ناراحتی و کمی بی‌انگیزگی را در تمرینات آخر در من دید.»
بنگستون در پایان صحبت‌هایش از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کرد:«بابت این اتفاق از همه هواداران و مجموعه باشگاه عذرخواهی می‌کنم. واقعا نمی‌خواستم به تیمم ضربه بزنم و امیدوارم در آینده با ارائه بازی‌های بهتر و گلزنی دوباره هواداران را خوشحال کنم.»

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-23 13:27:19
نظر دهید

۱ نظر
برزو
سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۲۱
لنگ ریخته بهم::: خدا رو صد هزار مرتبه شکر سرشون به خودشون بند شد تا دیگه هرزنامه ی لنگ یه کم از استقلال بکشه بیرون و در مورد مشکلات خودشون تیتر بزنه! خدایا روا مدار گدا معتبر شود... گر معتبر شود از خدا بی خبر شود!!! ته جدول بودن خبری از اعتصاب نبود الان که اومدن نزدیک صدر و دو پله با سرورشون فاصله دارن اعتصاب میکنن و تمرین تعطیل میکنن! خدا جای حق نشسته به زور داوری هم نمیتونید قهرمان بشید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر