فهرست
به افشارزاده پول قرض دادم؛ چطور تکذیب می کنند؟
به افشارزاده پول قرض دادم؛ چطور تکذیب می کنند؟

به افشارزاده پول قرض دادم؛ چطور تکذیب می کنند؟

آی اسپورت - سعید آلوسی کسی است که مدعی شده طلب گوران لاوره را به موقع پرداخت کرده تا فیفا امتیازی از استقلال کسر نکند. اما باشگاه استقلال این مساله را تکذیب کرده است. حالا آلوسی که از این جریان دلخور است می‌گوید:« بعد از حکمی که توسط فیفا و ایجنت رسمی بازیکنی که از استقلال شکایت کرده بود، با بهرام افشارزاده به صورت تلفنی صحبت کردم. من ۱۸ سال است که افشارزاده را می شناسم و اعتقاد خاصی به خوش‌قولی او دارم، به همین دلیل تصمیم گرفتم مبلغ مطالبات لاوره را به افشارزاده و باشگاهش قرض بدهم تا از این تیم ۶ امتیاز کسر نشود. من این مبلغ را از حساب شخصی خودم به شماره حساب ایجنت لاوره واریز کردم و انتظار داشتم که افشارزاده چند روز بعد مطالبات من را بدهد که اتفاقاً با شناختی که از او داشتم، او دقیقاً این کار را یک روز بعد انجام داد. من نمی دانم پشت پرده چه خبر است، ولی مگر اسناد را ندیده‌اند؟ مدیر برنامه‌های لاوره طی چند روز گذشته در جریان ریز اتفاقات است و او هم می‌تواند شهادت دهد، همین حالا هم می‌گویم، اگر افشارزاده بخواهد حاضرم ۱۰ برابر این مبلغ را به او بدهم، چون او فردی خوش‌قول و منضبط است، اما برایم جالب است که چطور قرض با سند تکذیب می‌شود؟!!!»
آلوسی در ادامه صحبت‌هایش گفت: «همه می‌دانند، وقتی نامه‌ نهایی برای کسر امتیاز از یک تیم به یک باشگاه می‌رسد، حتی ثانیه هم برای پرداخت پول مهم است، بدون هیچ منتی می‌گویم برای کمک به افشارزاده وقتی او تلفنی با من صحبت کرد، درنگ نکردم و این مبلغ را به عنوان قرض به باشگاه استقلال دادم، حال چه یک ساعت و چه یک روز. اگر این پول در همان روز و ساعت مقرر پرداخت نمی‌شد، از استقلال ۶ امتیاز کسر می‌شد و دیگر کسی نمی‌گفت این پول آماده بود و باشگاه آن را واریز نکرد. بنابراین من سعی کردم در ساعت مقرر از حساب شخصی این مبلغ را واریز کنم. خودتان بهتر می‌دانید در اینگونه شرایط، پرداخت چنین مبلغی حتی به صورت نیم ساعت می‌تواند یک تیم را نجات دهد.»

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-02-23 13:46:03
نظر دهید

۲ نظر
برزو
سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۲۴
کاش استقلال دیگه هیچ وقت بازیکن خارجی نمیخرید، البته جیب دلالها باید پر شه تو فوتبال ایران چاره ای جز این نیست وگرنه نمیذارن تیم با ارامش کارشو بکنه.
-
جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۲:۲۳
استقلاله دیگه چکارش میشه کردکوادم دلسوز،فقطمیخوان هوادارودق بدن
بعدمیگن استقلال کسی رونداره پولاروبه جیب زدن ویه اب خنک هم روش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر