فهرست
سرمربی جدید راه‌آهن:سه هفته است که در تمرینات شرکت می‌کنم!
سرمربی جدید راه‌آهن:سه هفته است که در تمرینات شرکت می‌کنم!

سرمربی جدید راه‌آهن:سه هفته است که در تمرینات شرکت می‌کنم!

آی‌اسپورت- توپالیدیس که امروز به عنوان سرمربی در تمرین راه‌آهن حاضر شده بود در خصوص حضورش در این تیم به فارس گفت:«سه هفته است که در تمرینات راه‌آهن شرکت می‌کنم. در اروپا شنیده بودم که  ایران کشور خوبی است و الان از این حضور لذت می‌برم. 10 سال در تیم ملی یونان دستیار اتورهاگل بودم که در این مدت یونان 66 رده در رنکینگ فیفا صعود کرد».

توپالیدیس در مورد اینکه چطور با فوتبال ایران آشنا شده است، گفت:«زمانی که در اروپا بودم در مورد فوتبال ایران سوال کردم و دیدم که فرصت خوبی است تا به ایران بیایم و از این فرصت استفاده کردم. ضمن اینکه سه بازی راه‌آهن را دیده‌ام و سه هفته است که در تمرینات این تیم حاضر می‌شوم. بر همین اساس زمانی که مدیرعامل راه‌آهن از من خواست تا سرمربی این تیم شوم تا تیم در لیگ برتر بماند، به این درخواست پاسخ مثبت دادم و ماندم تا تیم را نجات دهم. با اینکه راه‌آهن در جایگاه خوبی نیست اما فکر می‌کنم کیفیت تیمی بالایی دارد و 9 بازی آینده هر کدام برای ما یک فینال محسوب می‌شود. از سوی دیگر زندگی در ایران خیلی خوب است و این کشور امنیت و سلامت دارد و از حضور در ایران لذت می‌برم».

توپالیدیس در مورد کادر فنی‌اش گفت:«دستیار اول من فرشاد کرمی است و یک مربی دروازه‌بان‌ها که ایرانی بوده و تا امشب توسط هیات‌مدیره تایید خواهد شد را انتخاب می‌کنیم و دکتر پرناک نیز بدنساز تیم خواهد بود».

کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-02-23 15:11:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر