فهرست
داستان پیشنهاد فرگوسن به پپ / ضعف زبان گواردیولا و انتخاب مویس !
داستان پیشنهاد فرگوسن به پپ / ضعف زبان گواردیولا و انتخاب مویس !

داستان پیشنهاد فرگوسن به پپ / ضعف زبان گواردیولا و انتخاب مویس !

آی اسپورت- پپ گواردیولا سرمربی اسپانیایی بایرن مونیخ در اظهار نظری جالب به ملاقات خود با سر الکس فرگوسن اشاره کرد و اینکه شاید به خاطر ضعف در زبان انگلیسی نتوانسته پیشنهاد فرگوسن را برای مربی گری در منچستر درک کند.
زمانی که پپ در فرصت یک ساله ی مطالعاتی در نیویورک به سر می برد با فرگوسن در سپتامبر 2012 ملاقات داشت و صحبت هایی نیز پیرامون پیشنهاد سر الکس برای سرمربی گری شیاطین سرخ به او مطرح شد.
او یکی از مربی های مورد علاقه ی فرگوسن برای جانشینی اش در التدترافورد بود اما سرمربی اسپانیایی بایرن به شوخی از پیشنهاد فرگوسن به او یاد کرد و عدم درک پیشنهاد او بدلیل ضعف در زبان انگلیسی اش دانست که نتوانسته صحبت ای فرگوسن را درک کند.
" در یک رستوران فوق العاده همدیگر را ملاقات کردیم و مدت زمان خوبی را سپری کردیم انگلیسی من چندان خوب نبود و فرگوسن بسیار سریع صحبت می کرد بنابراین من گاهی برای درک صحبت هایش مشکل داشتم."
او ادامه می دهد:" شاید به همین دلیل پیشنهاد او را نتوانستم درک کنم و شام بسیار خوبی را با هم صرف کردیم او نسبت به من بسیار مهربان بود. او همیشه با من به مانند یک مربی صحبت می کرد و ما زمان های خوبی را با هم گذراندیم."
     
آی اسپورت
2014-04-01 13:43:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر