فهرست
راجرز؛ مربیِ  "به دقت برگزیده"
راجرز؛ مربیِ "به دقت برگزیده"

راجرز؛ مربیِ "به دقت برگزیده"

آی اسپورت- در جریان برد آسان لیورپول مقابل تاتنهام که این تیم را به صدر جدول رساند، هواداران این تیم از پلاکاردی رونمایی کردند که تلافی دو دهه تحقیر از طرف رقیب همیشگی منچستریونایتد بود.

در روزهایی که منچستری ها از دادن لقب « آقای برگزیده » به مویس پشیمانند و برای اخراج او لحظه شماری می کنند، لیورپولی ها مربی شایسته شان، راجرز رابا کنایه به مویس و یونایتد، « به دقت برگزیده » نامیدند.
در شروع فصل، صحبت از صدرنشینی لیورپول بیشتر به شوخی می مانست و بالاترین آرزوی هواداران صعود به لیگ قهرمانان بود. ولی در هفته های پایانی لیگ لیورپول در حالی توانسته به صدر جدول برسد که هنوز دو بازی خانگی با منچسترسیتی و چلسی، دو رقیب مستقیمش دارد.
البته افت شدید منچستریونایتد، اشتباهات چلسی و منچسترسیتی و نزول آرسنال در نیم فصل دوم، همگی در این صدرنشینی موثر بوده، ولی لیورپول با خط حمله آتشین و بازی های جذابش، در صورت فتح لیگ برتر، قهرمانی شایسته خواهد بود.
بازیکنان لیورپول که در این سال ها زیر سایه بزرگان جزیره تحقیر می شدند، عطش زیادی برای قهرمانی دارند و بعید است این فرصت طلایی را از دست بدهند
این صدرنشینی بیش از همه نتیجه درایت راجرز است که در شروع کارش تصور میشد مثل فصول اخیر باز هم انتخابی اشتباه از طرف مدیران لیورپول باشد، ولی ظاهرا این بار انتخاب شان با دقت بوده.

     
آی اسپورت
2014-04-01 01:40:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر