فهرست
قلعه‌نویی: به تراکتور مدنظر من نزدیک شدیم
قلعه‌نویی: به تراکتور مدنظر من نزدیک شدیم

قلعه‌نویی: به تراکتور مدنظر من نزدیک شدیم

آی‌اسپورت- امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از بازی مقابل الجزیره حاضر شد و به سوالات خرنگاران پاسخ داد.


*امیدوارم میزبان خوبی برای تیم الجزیره باشیم چون کشور ایران و به ویژه استان آذربایجان نماد فرهنگ، تمدن و میهمان‌نوازی است، مطمئن باشید بعد از بازی این اتفاق هم رخ خواهد داد.


*ما 2 بازی تیم الجزیره را آنالیز کردیم، آنها تیم خوبی هستند که بازیکنان‌شان میانگین قدی بالایی دارند، الجزیره تیم سرسختی در گروه ما است اما ما هم تراکتور بوده و میزبان این بازی هستیم و باید از این میزبانی نهایت استفاده را کنیم. پس از برد مقابل سپاهان در لیگ شرایط تیم به گونه دیگری شده است و تقریباً به تراکتور مدنظر من نزدیک شده است؛ ضمن اینکه  از نظر روحی و روانی و تاکتیکی نیز بهتر شده‌ایم.


*الجزیره خط هافبک بسیار قوی دارد و یکی از بهترین‌ فوروارد‌های خارجی شاغل در کشور امارات و حتی می‌شود گفت دنیا در خط حمله این تیم بازی می‌کند. ما باید طوری بازی کنیم تا ارتباط بین خط هافبک و حمله آنها را قطع کنیم.مقابل الجزیره نباید اشتباهات بچه‌گانه لیگ را انجام دهیم چون در چنین تورنمنت‌هایی نتیجه‌ گرفتن در بازی اول خیلی مهم است. امیدوارم 3 امتیاز این بازی را بگیریم.

*امیدوارم تماشاگران پرشور تراکتورسازی به ورزشگاه بیایند و به نتیجه‌گیری تیم کمک کنند. ما مهمان هستیم و این تیم برای مردم است. امیدوارم بچه‌ها با حمایت خوب تماشاگران، بتوانند با روحیه مضاعف به زمین بروند و دست پر برگردند.

کدخبر:9412
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-23 16:33:55
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴، ۱۷:۱۹
بنده های خدا تراکتوریا, از اون تیم خوب رو زمین به بکش زیرش و اوت دستی قلعه نوعی افول کردند, دلتنگ کری های دوستان اذری شدیم. قصد بی احترامی ندارم, واقعا حیف شد تراکتور
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر