فهرست
رکوردار حضور در لیگ پانزدهم: سه گلر + یک مدافع
رکوردار حضور در لیگ پانزدهم: سه گلر + یک مدافع

رکوردار حضور در لیگ پانزدهم: سه گلر + یک مدافع

آی‌اسپورت- تا پایان هفته بیست‌ویکم لیگ برتر، فقط سه دروازه‌بان توانستند در همه مسابقات حضور داشته باشند. حامد لک، فرناندو خسوس و محمدرضا اخباری گلرهایی هستند که بیست‌ویک دیدار متوالی را به میدان رفتند. با توجه به این که خسوس و اخباری تا به حال فقط یک بار با کارت زرد داور جریمه شدند، این شانس را دارند که در ادامه باز هم درون دروازه استقلال‌خوزستان و تراکتورسازی قرار بگیرند. به جز این که اخراج مستقیم یا مصدومیت به سراغ‌شان بیاید. هیچ کدام هم رقیب جدی برای دروازه‌بانی ندارند و از نظر فنی تهدیدی احساس نمی‌کنند. اما در آن سو حامد لک در هفته‌های دوم و سوم با کارت زرد داور جریمه شد و احتمال محرومیتش کم نیست.

 

رامین رضاییان بعد از سه دروازه‌بان نام برده شده، در صدر بازیکنایی که بیشترین حضور را داشتند، قرار دارد. رضاییان فقط در دقیقه 84 بازی با استقلال اهواز تعویض شد و در سایر مسابقات حضوری کامل داشت. بعد از او نوبت به ابراهیم کریمی می‌رسد. بازیکن سایپا هم فقط دوازده بازی مقابل ذوب‌آهن را از دست داد. میثم نقی‌زاده از پدیده هم دقیقه 72 بازی با پدیده تنها دیداری بود که تعویض شد. ابوالفضل ابراهیمی در دقیقه 75 بازی با راه‌آهن و 77 بازی با استقلال اهواز از بازی خارج شد. حسن‌بیت سعید هم در همه مسابقات در ترکیب فیکس قرار گرفت ولی در پنج مسابقه از زمین بیرون رفت که رد پای اهوازی‌ها بیشتر حس می‌شود. بیت‌سعید در دو دیدار رفت و برگشت مقابل فولاد، در مجموع بیست دقیقه را از دست داد. همچنین در دقیقه 83 بازی با استقلال اهواز، 85 بازی با پدیده و 88 بازی با سپاهان تعویض شد. امید نظامی‌پور هم که تا این هفته در همه مسابقات به طور کامل به میدان رفته بود در شروع نیمه دوم بازی با استقلال برای نخستین بار تعویض شدو. ماتیاس چاگو هم در دقیقه 83 بازی  با استقلال اهواز  تعویض شد و در دیدار مقابل سپاهان هم فقط 22 دقیقه فرصت بازی پیدا کرد.
 
 

نُه بازیکن هم فقط یک مسابقه از فصل را از دست دادند. امید ابراهیمی، موسی کولیبالی، حسین کنعانی، حسین ماهینی، مرتضی اسدی، مگو باتیستا، محمد طیبی، رشید مظاهری و علیرضا سلیمی بازیکنایی هستند که یک دیدار از فصل را از دست دادند. کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-02-23 16:33:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر