فهرست
چهره ویژه: زمان بازگشت احمد نور!
چهره ویژه: زمان بازگشت احمد نور!

چهره ویژه: زمان بازگشت احمد نور!

آی اسپورت- احمد نوراللهی حالا به وضعیتی رسیده که می توان به فیکس بودنش امیدوار شد. نوراللهی را باید یکی از کامل ترین و تکنیکی ترین هافبک دفاعی های فوتبال ایران بنامیم. ستاره ای که توان شوت زنی بالایی هم دارد و بارها از این ویژگی برای رسیدن به گلزنی استفاده کرده است.

 او در لیگ پانزدهم بازیکن اصلی پرسپولیس بود اما در دو فصل بعدی کمتر در زمین و بیشتر در حاشیه دیده شده است. اما اکنون پس از گذشت چند ماه از ترخیص، به نظر می‌رسد بار دیگر آمادگی اش را به دست آورده و میتواند مهره فیکس تیم برانکو ایوانکوویچ باشد. هواداران پرسپولیس رویای بازی همزمان نوراللهی و کامیابی نیا را دارند اما برانکو همیشه به آماده ترین بازیکنان میدان می‌دهد، بازیکنانی که در تمرین تمام تلاششان را بکنند و همچنین با انگیزه بسیار گام به میدان بگذارند؛ هرچند که ممکن است از توانایی کمتری برخوردار باشند. بازیکنان پرسپولیس نیز به این نتیجه رسیده اند که راه رسیدن به ترکیب، تمرین و تلاش است.

 حالا احمد نورِ سرخ ها با آمادگی بالاتر نسبت به گذشته در تمرینات ظاهر می‌شود و هیچ بعید نیست مهره اصلی برانکو در امارات باشد. در این صورت او بایستی نمایشی بهتر از همیشه داشته باشد چرا که روی نیمکت، بازیکنان توانایی هستند که می‌توانند جای او یا هر بازیکن دیگری را بگیرند.

۶ ۱  
آی اسپورت
2018-03-09 16:05:00
نظر دهید

۱ نظر
ربیع خواه+برانکو=سلطان محمود و عیاز
جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۱۴
تا غلمانِ برانکو ربیع خواه هست کسی میتونه فیکس بشه
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر