فهرست
اولین گل برای سروش؛ راز آن خوشحالی
اولین گل برای سروش؛ راز آن خوشحالی

اولین گل برای سروش؛ راز آن خوشحالی

آی اسپورت – سروش رفیعی بعد از ترک غیرمنتظره پرسپولیس و کوچ به قطر پیراهن باشگاهی را برتن کرد که از ابتدا هم مشخص بود شانس چندانی برای قرار گرفتن در بین مدعیان ندارد؛ با این وجود هافبک سرشناس ایرانی با امضای قراردادی یکساله با پوشیدن پیراهن شماره 7 برای الخوری ها به میدان رفت و خیلی زود به مرد ثابت ترکیب تیمش تبدیل شد.

اما اوضاع نه برای سروش خوب پیش رفت نه برای الخور تا جایی که با اخراج بانید سرمربی فرانسوی از نیمکت رهبری این باشگاه زمزمه ها و شایعات پیرامون قرار گرفتن نام رفیعی در فهرست مازاد زمستانی الخور نیز بر سر زبان ها افتاد و رسانه های دوحه نیز به آن دامن زدند از جمله روزنامه های استاد الدوحه و الوطن که این شایعات را داغ تر از همیشه کردند.

همین اخبار و گمانه زنی ها باعث شد تا رسانه های داخلی نیز با تب و تاب خاصی مدام به بازگشت احتمالی سروش دامن بزنند و مدعی شوند چند باشگاه سرشناس داخلی به دنبال جذب سروش باشند، تیم هایی مثل تراکتورسازی، ذوب آهن و سپاهان از جمله مشتریانی بودند که نام ستاره ایرانی الخور در سبد خرید زمستانی آنها قرار داشت و مدیران این باشگاه ها از او به عنوان سورپرایز بزرگ خود نام می بردند.

همین اتفاقات فشارهای روحی و روانی کاذبی روی دوش سروش رفیعی قرار داد، چون این بازیکن که اصلا تصمیمی به بازگشت ندارد بعد از گلزنی به القطر چنان فریادی در شادی گل سر داد که می شد پی برد او این پیغام را به گوش همگان رساند که حالا حالاها به ایران برنمی گردد. سروش در اولین تجربه با سرمربی تونسی و جدید الخور یکی از سریع ترین گل های تاریخ لیگ ستارگان را با ضربه ای دیدنی وارد دروازه القطر کرد تا هم میخ خود را در تیم محکم تر بکوبد هم بر میزان محبوبیتش به عنوان یکی از خارجی های برتر فصل اضافه کند.

گلی که با شادی عجیب این بازیکن توام بود، شادی از عمق وجود با فریاد بلند و مشت های گره کرده که نشان می داد رفیعی برای این گلزنی و شروع توفانی با الخور انگیزه های فراوانی داشت تا از زیر بار شایعات نادرست در خصوص آینده اش رها شود. هافبک ایرانی با شوتی دیدنی در همان ثانیه های نخست بازی با القطر به نظیف البیاوی سرمربی 40 ساله و تونسی جدید باشگاه ثابت کرد می تواند همان مهره تاثیرگذار و کلیدی باشد که همه انتظار دارند ببینند، از همین رو با این عملکرد باید ماندن این بازیکن در قطر را تا حدود زیادی قطعی دانست.

وقتی فردای بازی الخور با القطر بیشتر رسانه ها و روزنامه های دوحه از سروش رفیعی به عنوان یکی از ستاره های الخور در راه کسب پیروزی نام بردند می توان این گونه برداشت کرد که نگاه ها به هافبک ایرانی تغییر کرده و بعید است باشگاه قید ادامه همکاری با رفیعی را بزند. حتی اگر هم این اتفاق رخ بدهد مسلما سایر باشگاه های لیگ ستارگان به سادگی فرصت جذب چنین بازیکنی را از دست نمی دهند از همین رو همان طور که پیش از این اعلام شده بود نباید منتظر بازگشت سروش به لیگ برتر بود به خصوص که این بازیکن قصد ندارد فرصت رفتن به جام جهانی 2018 روسیه و قرار گرفتن در جمع شاگردان کارلوس کی روش را از دست بدهد.

 

ورزش سه

۳۷    
آی اسپورت
2017-11-20 13:56:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر