فهرست
حاشیه روز؛ افشاگری به شرط سکه
حاشیه روز؛ افشاگری به شرط سکه

حاشیه روز؛ افشاگری به شرط سکه

آی اسپورت – پژمان منتظری اخیرا در یک گفتگوی جنجالی در خصوص حواشی مخرب و تأثیر برخی افراد در تصمیم گیری‌های مهم باشگاه استقلال صحبت کرد. کاپیتان آبی‌ها در میان صحبت‌هایش اشاره به یک شخص خاص داشت، کسی که به گفته منتظری با استفاده از قدرت نفوذش توانسته در اکثر تصمیم گیری‌های کلان باشگاه استقلال تأثیرگذار باشد.

پس از مصاحبه افشاگرانه پژمان منتظری چند پیشکسوت استقلال به حمایت از مدافع با تجربه آبی‌ها پرداختند و به نوعی صحبت‌های او در خصوص تأثیرگذاری چنین فردی در بدنه مدیریتی باشگاه استقلال را تایید کردند.

در این میان یکی از پیشکسوتان استقلال طی یک پست اینستاگرامی اعضای این باند را تهدید کرد که به زودی در یک برنامه تلویزیونی رسوایشان خواهد کرد!

اما جالب است بدانید زمانی که یکی از برنامه‌های معروف ورزشی تلویزیون با این پیشکسوت تماس می‌گیرد تا زمانی را برای افشاگری به او اختصاص دهد ناگهان با درخواست عجیب او مواجه می‌شود: «چند سکه می‌دهید تا به برنامه شما بیایم و افشاگری کنم؟»

از قرار معلوم «افشاگری به شرط سکه» به راه جدیدی برای درآمدزایی ستاره های دیروز فوتبال ایران بدل شده است. در واقع اطلاعات و خبرهای پشت پرده به حراج گذاشته می شوند و برنامه های تلویزیونی نیز به ناچار برای جذب مخاطب باید هزینه آن را پرداخت کنند!

 

خبر ورزشی 

۶ ۱  
آی اسپورت
2019-05-25 08:59:00
نظر دهید

۱ نظر
آرش
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۵۲
این خبر را فقط دروغ نامه خبر ورزشی میتونه چاپ کنه . واقعا دروغ نامه را کسی نمیخواد به دادگاه بمونه تا ملت از شر یک مریض ورزشی جو ساز ، دروغ پراکن خلاص بشه ؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر