فهرست
«هیس»های تمام نشدنی سردار؛ واقعا بس نیست؟
«هیس»های تمام نشدنی سردار؛ واقعا بس نیست؟

«هیس»های تمام نشدنی سردار؛ واقعا بس نیست؟

آی اسپورت - سردار آزمون چهره ويژه و درخشان تيم ملی در بازی با هنگ‌كنگ بود. او از زمستان پارسال كه به زنیت پیوست، روند رو به رشدی را آغاز كرده كه خوشبختانه همچنان ادامه دارد و در مسابقات ملی هم دیده می‌شود. سردار موفق شد گل اول تیم ما به هنگ‌كنگ را بزند؛ نخستین گل تیم ملی در پروژه بزرگ راهیابی به جام‌جهانی قطر كه دو سال به طول خواهد انجامید. دست سردار بابت این گل درد نكند، اما اینكه او حتی بعد از چنین عملكردی آن هم مقابل آن حریف سطح پایین یك بار دیگر انگشتش را روی دماغش می‌گذارد و به منتقدان «هیس» نشان می‌دهد واقعا جای بحث دارد. سردار با چه كسی لج می‌كند؟ او كی قرار است از نظر حرفه‌ای كمی رشد كند و خودش را بالا بكشد؟

آزمون در روسیه جام‌جهانی خوبی را پشت سر نگذاشت كه قطعا بخشی از این موضوع به پست بازی او و تفكرات تدافعی كارلوس كی‌روش مربوط می‌شد، اما به هر حال او موفق نبود و طبیعی است كه در چنین شرایطی مثل هر بازیكن دیگری در دنیا مورد انتقاد قرار بگیرد. الان از آن روزها ۱۵ ماه گذشته، كی‌روش رفته و ویلموتس با شعاری شبیه به «آشتی ملی» جای او را گرفته است. تورنمنت فعلی هم كه كاملا جدید است، حالا اینكه چرا در این هوای تازه، سردار دنبال كدورت‌های كهنه است چندان قابل فهم به نظر نمی‌رسد. ای كاش دوستان و مشاوران آزمون به او می‌فهماندند كه رویه فعلی‌اش قابل قبول نیست. اگر قرار باشد هر مهاجمی در دنیا چهار تا نقد و واكنش منفی (حتی اگر بعضا بیراه و افراطی بوده باشند) را تبدیل به «كینه» كند و تا ابد در سینه نگه دارد كه دیگر سنگ روی سنگ بند نخواهد شد. در این صورت لابد رونالدو و مسی تا آخر عمرشان باید به آن و آن هیس نشان می‌دادند. بس است دیگر آقای آزمون؛ بس است برادر!

بانک ورزش

۱۷ ۲  
آی اسپورت
2019-09-13 00:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
ناصرز
جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸، ۰۵:۲۳
بله برای رسانه‌های زردی مثل بانک ورزش بعید هم نیست که این هیس ها که واکنشی به مقایسه ابلهانه و حتی ترجیح علی‌پور به سردار توسط شما و عیادی‌تون بود زجرآور به نظر بیاد.
سردار هر چی باشه از قلم به دستای خود فروخته ای چون شما حرفه‌ای تره
Yaşa serdar türkmen oğlu
حبیب
جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸، ۰۹:۳۰
سردار بعد از گل دستهایش را بروی سینه گذاشته و ژست عکس گرفتن گرفت ما که ندیدیم علامت هیس در بیاره و این عکس هم مربوط به این بازی نیست و شما از روی عداوت گذاشته اید.
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر