فهرست
انتقاد از سیستم توشاک در آزادی
انتقاد از سیستم توشاک در آزادی

انتقاد از سیستم توشاک در آزادی

آی‌اسپورت- سرمربی تراکتورسازی در اولین حضور خود در آزادی شروع خوبی نداشت. جان توشاک سرمربی تازه‌وارد تراکتوری‌ها در اولین حضور خود در آزادی نمایش خوبی نداشت و نتوانست انتظارات را بر آورده کند.

توشاک در این دیدار بازی را با سیستم ۲-۵-۳ آغاز کرد و همین موضوع باعث شد تا استقلالی‌ها در کنار زمین برتری نفری داشته باشند و تیم توشاک را تحت تاثیر حضور خود قرار دهند. انتخاب این سیستم برابر استقلالی که توان بالایی در استفاده از جناحین زمین دارد در صورت شکست تراکتورسازی می‌تواند تبدیل به کانون اصلی انتقادات از سرمربی تازه‌وارد قرمزهای تبریزی شود.

 

ورزش سه

۳ ۳  
آی اسپورت
2018-08-10 21:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
.
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۰۵
اینو از کجا پیدا کردن کلا تعطیله
۶
قارتال
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۵۴
تراختور چهار دفاعه بازی کرد طیبی و اهل شاخه تو قلب دفاع بودند عبداله زاده و شربتی راست و چپ بازی میکردند اشتباه توشاک در بازی ندادن به مهدی زاده به جای اهل شاخه بود و استفاده از شجاعی در پست غیر تخصصی بود اشتباه اصلی رو مسئولان وقت تراختور داشتند که دو ستون اصلی تیم رو در پست دفاع راست و هافبک دفاعی از تیم فراری دادند.متاسفانه همیشه تیم تراختور تو یکی از مناطق بازیش لنگیده ،با تمام احترام به فوتبالیست تازه واردمون علی عبداله زاده سمت راستمون امشب اتوبان شده بود .تبریک به دوستان استقلالی ولی مطمانا به بازیها برمیگردیم با قدرت هم بر میگردیم.
فرهاد
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۰۳
تیم رو مالک رانتی توی زمین میفرسته . بنده خدا سرمربی تیم هنوز توی شوک گرفتن شجاعی و اشکان است و باید با بازیکنی بسازه که برای سرپوش گذاشتن پول زد و بندی و ایجاد محبوبیت مالک خریداری شده . اگر هدایتی و بابک خان زنجانی و رویانیان با ریخت و پاش تیمدار شدن ، زنوزی خان هم میشه . اقلا برسه به هواپیماهای ایرلاین خودش تا با جون مردم بازی نشه .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر