فهرست
پورموسوی: گل پرسپولیس خطا بود
پورموسوی: گل پرسپولیس خطا بود

پورموسوی: گل پرسپولیس خطا بود

آی‌اسپورت- سیروس پورموسوی پس از تساوی یک بر یک مقابل پرسپولیس در کنفرانس خبری گفت: امروز نشان دادیم شایستگی زیادی داریم و در طول ۹۰ دقیقه فرصت‌های زیادی داشتیم و برخلاف جریان بازی گل خوردیم. گل پرسپولیس خطا بود اما تصمیم داور را می پذیریم. نیمه دوم حملات بیشتری حمله کردیم. پرسپولیس یکی از تیم‌های بزرگ ‌آسیاست و این مساوی چیزی از ارزش های ما کم نمی‌کند. در بازی های بعدی جبران می‌کنیم. هواداران هم تا لحظات پایانی تتیم را تشویق کردندو به بازیکنان انرژی دادند.  در نیمه دوم می‌توانستیم به گل برسیم ولی بازیکنان کمی شتاب زده بودند. خط دفاع خوب پرسپولیس هم تاثیرگذار بود. تلاش کردیم که ۳ امتیار را بگیریم. با این حال هواداران ۵۰ درصد راضی به خانه برگشتند.

تعویض ایمان مبعلی: ایمان بازیکن بزرگی است اما ما می‌خواستیم تغییر تاکتیک دهیم و فشار بیشتری روی دروازه حریف بیاوریم. نمی‌خواستیم که در این بازی بازنده باشیم و مبعلی هم تا زمانی که در میدان بود تمام تلاشش را انجام می‌داد چون می‌خواستیم به گل برسیم او را تعویض کردیم و مهاجم آوردیم. با توجه به شناخت از حریف با این ترکیب به میدان رفتیم من سعی می‌کنم تعویض‌هایم در قسمت جلویی زمین باشد و فوتبال هجومی می‌خواهیم.

دو بازیکن خارجی در فهرست تیمشان وجود دارد: نیاز به هافبک و مدافع داریم متأسفانه عبدالله کرمی مصدوم شد و هر چه هافبک زیاد داشته باشیم خوب است. در این خصوص مشکلی نداریم اما می‌خواهیم تیممان را تقویت کنیم. یک بازیکن رومانیایی آوردیم و در حال تست دادن است. هیأت مدیره جدید تأکید دارد که اگر بازیکن خارجی می‌آید باید هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ مالی برای تیم به صرفه باشد.

 

۸۲    
آی اسپورت
2017-12-24 17:52:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر