فهرست
نورافکن به جای حسینی دعوت شد؛ باور کنیم؟
نورافکن به جای حسینی دعوت شد؛ باور کنیم؟

نورافکن به جای حسینی دعوت شد؛ باور کنیم؟

آی اسپورت - ماجرای دعوت شدن ناگهانی امید نورافکن به تیم ملی یکی از اتفاقات عجیب هفته گذشته فوتبال ایران بود. او در فهرست اولیه دعوت شدگان به تیم ملی برای بازی مقابل کامبوج و بحرین نبود اما ناگهان به شکل جداگانه به تیم ملی دعوت شد. با دعوت شدن او به تیم ملی، تعداد ملی‌پوشان سپاهان از 3 نفر بیشتر شد تا بازی جام حذفی این تیم مقابل پیکان طبق قوانین لغو شود! حالا این شائبه به وجود آمده که اصلا فلسفه دعوت نورافکن به تیم ملی همین بوده که بازی سپاهان لغو شود تا این تیم در غیاب 3 ملی پوش خود در جام حذفی بازی نکند! البته امیر قلعه‌نویی سرمربی سپاهان روز جمعه در گفتگویی رادیویی گفت: «آنهایی که این حرف‌ها را می‌زنند به نظر من مصداق ضرب‌المثل کافر همه را به کیش خود می‌پندارد، است. اینها احتمالا در گذشته خودشان این کارها را کرده‌اند و نتیجه گرفته‌اند و فکر می‌کنند همه تیم‌ها این مدلی هستند. شما اگر این سوال را از ویلموتس بپرسید به همه ما می‌خندد که بگوید یک چنین شایعه‌ای است. خود او گفته مجید حسینی نبوده و ما نورافکن را دعوت کردیم. این آدم‌ها چون در گذشته این کارها را کرده‌اند و واقعا شاید نتیجه هم گرفتند، فکر می‌کنند همه باشگاه‌ها این مدلی هستند. اما نه!» حالا توجیه شدید دوستان بددل و بدگمان؟ تا کی می‌خواهید به این سیاه‌نمایی‌ها ادامه بدهید؟ اصلا چرا دعوت شدن نورافکن برای شما سوال‌برانگیز شده؟ مگر نمی‌دانید در همه جای دنیا رسم است که وقتی یک مدافع وسط در تیم ملی مصدوم می‌شود به جای او یک هافبک دفاعی را دعوت می‌کنند؟ ای کافرها! چرا همه را به کیش خود می‌پندارید؟ آقای روزنامه‌نگار! آقای خبرنگار! حتما خودت قبلا در تیم‌هایت این کارها را کرده‌ای که فکر می‌کنی امیرخان و ویلموتس هم از این کارها می‌کنند. برو توبه کن و سعی کن دیگر از این فکرهای بد نکنی. مثلا این سوال برایت پیش نیاید که چرا به جای حسینی که یک مدافع وسط است، پورقاز را از همان سپاهان به تیم ملی دعوت نکردند تا حداقل چنین شائبه‌ای پیش نیاید.

۱۴ ۳  
آی اسپورت
2019-10-14 01:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
عدالت
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸، ۱۰:۰۵
این دومین متن هست که امیر خان رو به سخره میگیرید واقعا برای این سایت سخیف نیست این متن هرز و زرد و نویسنده ای که با ادبیات چاله میدانی متن مینویسه؟ واقعا بد سلیقگی این متن ها، واقعا حیف قلم که دست آدمهای چیپی مثل این نویسنده است.
۱
حرف حساب
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸، ۱۰:۱۵
این آقای مافیا فکر میکنه همه مثل طرفداران خودش و تیم مطبوعش نفهم و بیشعور هستند!
۱
فرهاد
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸، ۲۰:۳۲
اصلا به شماچه که باور کنید یا نکنید 4 تا خبرنگار پرسپولیسی دو زاری اصلا عددی نیستند که نیاز باشد توضیح برایشان داده شود دهه 60 یادشان رفته پروسن همزمان مربی تیم ملی و پرسپولیس بود هر موقع پرسپولیس افت می کرد هه را تیم ملی دعوت می کرد که بازیهایش عقب بیافتد اخه سپاهان از پیکان بترسد؟ شما چراوحشت دارید دوست دارید سپاهان حذف شود تا با پرسپولیس روبو نشود بزدل هایترسو مثل سوپر جام پارسال از رویارویی با سپاهان می ترسید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر