فهرست
سیتی ۲-۳ یونایتد؛ به مورینیو خوش آمدید
سیتی ۲-۳ یونایتد؛ به مورینیو خوش آمدید

سیتی ۲-۳ یونایتد؛ به مورینیو خوش آمدید

آی‌اسپورت- منچستریونایتد موفق شد با بازگشتی بزرگ مقابل سیتی، در نهایت شکست ۲-۰ را به پیروزی ۲-۳ تبدیل کند. سیتی در نیمه اول علاوه بر زدن ۲ گل، بخت‌های فراوانی را از دست داد اما در نیمه دوم، تیم مورینیو با به ثمر رساندن ۳ گل پیروز دربی منچستر شد.

به رغم برتری سیتی، در دقایق ابتدایی اتفاق مهمی روی دروازه‌ها رخ نداد. اولین فرصت سیتی در دقیقه ۲۰ ایجاد شد اما داوید دخه‌آ واکنشی زیبا در مقابل ضربه برناردو سیلوا در دهانه دروازه داشت.

اما در دقیقه ۲۵ و روی ارسال کرنر لروی سانه، کمپانی موفق شد با پروازی دیدنی و یک ضربه سر محکم، گل اول میزبان را وارد دروازه منچستریونایتد کند.

تنها ۴ دقیقه بعد و روی شروع مجدد ضعیف دخه‌آ، استرلینگ در محوطه جریمه گوندوغان را صاحب فرصت کرد تا او با دریبلی دیدنی و ضربه تمام کننده به گوشه دروازه، اختلاف را ۲ برابر کند.

لحظاتی بعد استرلینگ در موقعیت تک به تک قرار گرفت و بهترین بخت را برای زدن گل سوم داشت اما ضربه ضعیف او به آسمان رفت. 

در اواخر نیمه اول و روی پاس فرناندینیو، استرلینگ یک بار دیگر فرصت بسیار خوبی برای گلزنی داشت اما این بار هم شوت او به بیرون رفت تا نیمه اول با برتری قاطعانه سیتی، با برتری ۲-۰ به سود این تیم به اتمام برسد.

سیتی نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در همان ابتدا می‌توانست گل سوم را نیز به ثمر برساند اما ضربه سیلوا به دیرک دروازه برخورد کرد.

اما از دقیقه ۵۰ طوفان یونایتد آغاز شد. ابتدا روی پاس زیبای هررا، پوگبا با دروازه سیتی تک به تک شد و با ضربه‌ای دقیق گل اول را به ثمر رساند. 

اما تنها ۲ دقیقه بعد و این بار روی ارسال سانچس، پوگبا با ضربه سر باز هم موفق به گل‌زنی شد تا یونایتد طی ۳ دقیقه کار را به تساوی بکشاند.

این پایان کار نبود و در حالی که دقایقی بود جریان بازی آرام شده بود، اسمالینگ در دقیقه ۶۸ موفق شد در دهانه دروازه و روی ارسال دیدنی سانچس، گل سوم را نیز به ثمر برساند.

در ادامه جریان بازی جنجالی شد و بازیکنان ۲ تیم بارها با یک‌دیگر درگیر شدند که مهم‌ترین آن، صحنه مشکوکی بود که در محوطه جریمه یونایتد روی آگوئرو رخ داد.

در دقایق پایانی سیتی فرصت‌های بسیار خوبی برای گل‌زنی داشت. ابتدا آگوئرو در آستانه گلزنی بود اما ضربه سر او با واکنش فوق‌العاده دخه‌آ همراه شد.

ثانیه‌هایی بعد و در شلوغی محوطه جریمه، دیرک دروازه یونایتد به لرزه در آمد اما دروازه این تیم بسته ماند تا نهایتا یونایتد با نتیجه ۲-۳ سیتی را مغلوب کند.

 

ورزش سه

۱۰ ۲  
آی اسپورت
2018-04-07 23:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
عارفabadan
يكشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷، ۰۰:۱۳
قرمزها همیشه متخصص بازگشتهای بزرگ هستن حالا یه جا ایمون زاید یه جا هم پوگبا!
۴
ashkanredboy
يكشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷، ۰۸:۴۶
چقدر این نتیجه آشناست فقط یونایتد ده نفره نشد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر