فهرست
رسمی؛ پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس باز نشد
رسمی؛ پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس باز نشد

رسمی؛ پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس باز نشد

آی اسپورت - با وجود تلاش‌های مکرر مسئولان باشگاه پرسپولیس برای لغو محرومیت این باشگاه از پنجره نقل و انتقالات تابستانی اما در نهایت این پنجره باز نخواهد شد تا سرخ‌پوشان بعد از محرومیت از نقل و انتقالات در نیم‌فصل دوم فصل گذشته نقل و انتقالات تابستانی را هم از دست بدهند.

حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس در همین خصوص سفرهایی هم به ترکیه و سوئیس انجام داد تا بتواند مجوز لغو محرومیت این باشگاه از نقل و انتقالات را انجام دهد، اما با وجود موافقت‌هایی که از سوی دادگاه CAS انجام شده بود اما در نهایت پنجره تابستانی پرسپولیس بسته ماند.

باشگاه ریزه اسپور ترکیه در پی بازگشت مهدی طارمی پس از عقد قرارداد با این باشگاه به پرسپولیس از این بازیکن و این باشگاه شکایت کرد تا علاوه بر محرومیت پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالات مهدی طارمی هم 4 ماه از فوتبال محروم شود. اشتباه وکیل اول باشگاه پرسپولیس که به جای شکایت از فیفا از باشگاه ریزه اسپور ترکیه شکایت کرده بود باعث شد تا تلاش‌های مسئولان باشگاه به نتیجه نرسد.

۷ ۴  
آی اسپورت
2018-06-19 13:34:00
نظر دهید

۴ نظر
سامان پرسپولیسی
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۴۱
از اول مشخص بود. ولی خارج از شوخی خیریت هم داشت. خوب خودشونو نشون دادن یه سریا
مارال
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۰۱
مهم نیست !
با برانکو این دوره رو هم به خوبی پشت سر میزاریم.
حمید
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۴۶
پرسپولیس محروم شده و پنجره هم بسته می مونه. اما نکته اینه که این خبر با این که صحت داره رسمی نیست. فقط به گوش گرشاسبی رسیده ولی حکم نیومده. بنابراین در مورد این که پنجره قطعا بسته می مونه بحث و سئوالی نیست. سئوالی که برای خود من مطرح شده اینه که شما در حالی تقریبا هیچ سایتی خبر رو رسمی رو اعلام نکرده اینقدر برای اعلام خبر رسمی عجله به خرج دادین؟
۸
مکتب لنگیسم
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۰۸
از اولم قرار نبود پنجره نقلو‌انتقالات لنگ باز بشه
این یه بازی کثیف از طرف برانکو رقاص و گرشاسبی بود تا با بازیکنا قرارداد ببندن بعد از عقد قراردادم که طفلکا کاری‌ نمیتونن کنن خخخ مکتب لنگ همیشه اینجوری بوده چیز عجیبی نیست خخخ
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر