فهرست
یاران چه غریبانه...
یاران چه غریبانه...

یاران چه غریبانه...

آی اسپورت – هرچند علی دایی در روز‌هایی که همه در حرف و شعار اصرار داشتند یک بازی خداحافظی در شأن نام و آوازه‌اش برگزار کنند، به شوخی گفت؛ مگر برای من بازی سلام گذاشتند که حالا بازی خداحافظی بخواهم؟ اما کیست که نداند برای قدردانی از زحمات یک ستاره، هیچ چیزی شایسته‌تر از برگزاری یک بازی خداحافظی باشکوه و آبرومند نیست... کاری که ما بلد نیستیم انجام بدهیم. ستاره‌های فوتبال ایران غیر از محمد پنجعلی که مقابل الجزایر در بازی بین‌قاره‌ای کفش‌ها را آویخت و احمدرضا عابدزاده و کریم باقری که بازی‌های خداحافظی‌شان با سال‌ها تأخیر مقابل بایرن‌مونیخ و برزیل برگزار شد، هرگز بازی خداحافظی در حد و اندازه جایگاه‌شان نداشتند و اگر هم مراسمی بود، آنقدر بد و ضعیف برگزار شد که ستاره‌ها از شرکت در آن پشیمان شدند. حالا بعد از خداحافظی‌های غریبانه دایی، کیا، خداداد، کریمی، مجیدی و... سیدجلال هم بدون بازی خداحافظی با تیم ملی وداع کرد تا سریال غریبانه رفتن ستاره‌ها از تیم ملی همچنان ادامه داشته باشد. ما به خیلی‌ها یک بازی خداحافظی باشکوه بدهکاریم. سید هم از امروز به لیست بلندبالای طلبکاران اضافه می‌شود و بیچاره ستاره‌های نوظهور که اگر عقل و درک داشته باشند، با دیدن سرنوشت سیدجلال و سیدجلال‌ها چهارستون بدن‌شان می‌لرزد. ما از قدیم هم همین بودیم؛ خوش‌استقبال و بدبدرقه...

 

خبر ورزشی 

۱۱۲۶ ۴  
آی اسپورت
2018-12-02 11:59:00
نظر دهید

۴ نظر
Jakson
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۲۴
از بس لنگیا ذات کثیف و پلشتی دارن همه بازیکناشون به حقیرانه ترین شکل ممکن از فوتبال رفتن از مهدوی خیار بگیر که جلوی صد هزار لنگیه قهوه ای بعد از باخت تو فینال حذفی به سپاهان خدافظی کرد تا دایی و مابقیشون. گرچه سید بلال اصلا بازیکن ملی محسوب نمیشه و جایی تو تیم ملی نداره که حالا بخواد از بازیهای ملی خدافظی کنه!!!
۲ ۱
کاج
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۱۳
خداروشکر که اسطوره دوپینگی کیسه المجیدی با شکوه و عظمت مقابل 150 تا تماشاگر خداحافظی کرد!!!! بازیکن بی افتخاری که حتی افتخار ملیش از غلامرضا رضایی بازیکن مازاد پرسپولیس هم کمتر بود؛ در نهایت بدون تجربه جام ملتها و جام جهانی برای حفظ ابروی نداشته اش مچبورش کردن جلو مس کرمان و تو ورزشگاه خالی از تماشاگر خداحافظی کنه.
به نظرم وقتی کیسه همچین اسطوره ای داره بهتره هواداراش لال مونی بگیرن و حتی اسم بزرگان فوتبال رو به زبون نیارن
amir
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۴۰
بازی خداحافظی فقط بازی خداحافظی فرهاد مجیدی. اینکه بهت خبر بدن پرونده‌ی دوپینگت دراومده و باید زودی بزنی به چاک و سر بازی با مس کرمان با بدرقه 200 تماشاگر خداحافظی کنی. زیبا نیست؟!
محمد
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۰۲
بعضی آدما تو این فوتبال، از فدراسیون و لیگ بزرگتر بودند. کسایی مثل علی کریمی و علی دایی. حالا هم سیدجلال. همون بهتر که این فدراسیون براش بازی خداحافظی نگیره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر