فهرست
جلالی در کنفرانس؛ از پرسپولیس امتیاز می‌گیریم
جلالی در کنفرانس؛ از پرسپولیس امتیاز می‌گیریم

جلالی در کنفرانس؛ از پرسپولیس امتیاز می‌گیریم

آی اسپورت – مجید جلالی در نشست خبری خود قبل از بازی با پرسپولیس بیشتر درباره ماجراهای اخیر کی‌روش و دستیارانش صحبت کرد. او البته مدعی شد که تیمش می‌خواهد از پرسپولیس امتیاز بگیرد. صحبت‌های سرمربی پیکان را بخوانید:

  • پس از آنکه یک ماه بازی نکردیم، دوباره در لیگ مسابقه داشتیم و به همین دلیل در سه دیدار گذشته کیفیتمان پایین آمده بود و نتوانستیم امتیازات زیادی جمع کنیم. ما بعد از اینکه یک ماه بازی نکردیم در‌سه بازی اخیر کیفیت ما نزول‌کرد و شاید چیزی که ما را التیام بدهد بازی مقابل تیم خوب و بزرگ پرسپولیس است و امیدوارم با کسب مناسب همراه باشد.
  • شاید یک مقدار شرایط را برای پرسپولیس  راحت تر کرده و برای ما سخت تر. تیمی که سه سال است ثبات دارد. اکنون تیم الان پرسپولیس هم هشت بازیکن حضور داشته باشند که فینال را تجربه کرده باشند. اکنون فقط این است که طی چند روز اخیر تمرین نکرده باشند. و فضای توجیه برای آنها مساعدتر باشد. با این حال خدمات اقای برانکو طی چند سال اخیر بر کسی پوشیده نیست و ایشان خدمات زیادی به پرسپولیس داشته اند و مطمئنا با یک بازی چیزی را نمی توان گفت.
  • من باز هم می گویم به عنوان عضو کوچک این فوتبال از این چیزها دلگیر می شوم. اما شما ببینید من چرا آن کانون مربیانی که ۱۴ سال انرژی گذاشتم رها کردم. شما نیروهای خودتان را دلسرد کردید. من نمی خواهم همه چیز را گردن شما بیندازم و البته خدمات مربیان خارجی که حضور یافته اند ثبت می شود در ‌خیلی  کشورها مربی خارجی استخدام می شود اما همه چیز کنترل می شود. من نمیخواستم در این شرایط سخت  ک بازی حساسی دارم و باید تمرکز کنم روی بازی تیمم و نمی خواهم موجی شکل بگیرد.
  • من به عنوان یک مربی و عضو کوچکی از خانواده فوتبال از این مسائل دلگیر و ناراحت می‌شوم اما شما ببینید من چرا کانون مربیان را که ۱۴ سال برایش وقت گذاشتم رها کردم و دیگر نرفتم؟ شما نیروهای خودتان را دلسرد کردید. من نمی‌خواهم همه مسائل را گردن شما بیندازم اما اگر دستگاه ورزش و فوتبال ضعیف شد به خاطر این است که به طور کاذب مراحلی را طی کردید که به یک نفر بال و پر دادید. به هرحال خدمات خارجی‌هایی که به کشور خدمت می‌کنند دیده خواهد شد و در تاریخ ثبت می‌شود ولی رفتارهایش هم باید دیده شود.
  • کشورهایی هستند که مربی خارجی دارند و از کنار آن‌ها بهره می‌برند و نتیجه می‌گیرند اما سعی می‌کنند که همه مسائل را کنترل کنند. من روز قبل یکی از بازی‌های خیلی مهم، باید تمرکزم روی کارم باشد و نمی‌خواهم از کلماتی که استفاده می‌کنم، یک موج ایجاد کنید. مدت‌هاست به دنبال این کار نیستم چون می‌دانم که بیهوده است بنابراین فقط در جواب سوال‌های شما صحبت می‌کنم. چون می‌دانم شما دلگیر هستید.
  • شما اگر یک هفته با مهدی شیری زندگی کنید، متوجه می‌شوید این بچه خالص و باشخصیت است. واقعاً می‌توانم بگویم روحیه فداکارانه‌ای دارد. من شاید از اینکه مهدی را در این بازی ندارم، ناراحت هستم، ولی اگر برابر پرسپولیس بازی می‌کرد و روز خوبش نبود که هزار مشکل پیش می‌آمد و اگر هم روز خوبش بود و گل می‌زد باز هم برایش شرایط سختی پیش می‌آمد. شما بدانید که ما وقتی در جم برابر پارس جنوبی بازی می‌کردیم همه فکر می‌کردیم بازی بعدی‌مان با فولاد خوزستان است.
     
آی اسپورت
2018-11-18 14:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر