فهرست
شهریار و اردوی سرعین:‌ هزارمین بار
شهریار و اردوی سرعین:‌ هزارمین بار

شهریار و اردوی سرعین:‌ هزارمین بار

آی‌اسپورت- پرسپولیس، نفت تهران، صبا یا سایپا. فرقی نمی‌کند علی دایی به عنوان سرمربی کدام تیم به سرعین وارد شود،  او به محض آغاز اردو در این شهر، با استقبال فوق‌العاده جمعیتی روبرو می‌شود که به قصد استقبال از شهریار، خودشان را با نشانه‌های رنگی تیم او به اتوبوس باشگاه می‌رسانند. عادت برگزاری اردو در سرعین، هرگز از ذهن شهریار پاک نمی‌شود. او ترجیح می‌دهد شروع بدنسازی در تابستان را در این نقطه از کشور پشت سر بگذارد. همین‌جا. در قلمرو خودش. اتفاقی که موجب می‌شود شلوغ‌ترین تمرین‌های پیش‌فصل در لیگ برتر، برای تیم‌های این مربی اتفاق بیافتند.

شهریار که آخرین جام فوتبال ایران تا امروز را به نفت تهران به دست آورده، حالا با سایپا به اردوی سرعین رسیده و امیدوار است درست مثل لیگ شانزدهم، در فصل پیش رو نیز پایان خوشایندی را تجربه کند. دایی مدتی قبل از آرزویش برای سرمربیگری در فوتبال اروپا حرف زد. به نظر می‌رسد او حتی اگر سرمربی یک باشگاه اروپایی باشد، باز هم در شروع فصل دوران آماده‌سازی را در سرعین سپری خواهد کرد!

۱۰ ۲  
آی اسپورت
2017-06-18 17:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
قدیمی
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۰۱
بازم دمش گرم پول رو تو کشور هزینه میکنه, در ضمن نویسنده محترم شرایط جوی اردبیل در این فصل از همه نظر عالی هستش، چه ایرادی داره چرا یک نفر که به فکر وطن و شهرش هست باید اینجوری مطلب براش بنویسی، امیدوارم روزی دایی بره اروپا و تیم رو بیره اردبیل یا هر جای دیگه از ایران، شاید همونطور که رنسانس فوتبال رو شروع کرد, در اقتصاد فوتبال هم تحول ایجاد کنه.
۹
امید
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۰۲:۱۷
اردوهای خارجی که دستاوردی برای هیچ کدوم از تیم ها ندارن. بازی تدارکاتی خاصی هم که نمیکنن، حداقل دایی الکی کلی پول بر باد نمیده. دمش گرم
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر