فهرست
گزارش تمرین استقلال: مهمان بابا!
گزارش تمرین استقلال: مهمان بابا!

گزارش تمرین استقلال: مهمان بابا!

آی اسپورت- تیم فوتبال استقلال که صبح امروز یک تمرین بدنسازی را در سالن وزنه مجموعه ورزشی انقلاب برگزار کرده بود از ساعت ۱۶ برنامه‌های آماده‌سازی خود را در قالب کار تاکتیکی در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی پیگیری کرد.

* یعقوب کریمی، علیرضا رمضانی، فرشید اسماعیلی و روزبه چشمی غایبان تمرین امروز استقلال بودند ضمن آنکه فرزاد مجیدی هنوز از امارت به تهران بازنگشته و در تمرین آبی‌پوشان غایب است.

* عادل شیحی هافبک مراکشی مثل روز گذشته در تمرین امروز آبی‌پوشان حاضر بود. وی که به نظر می‌رسد مورد تأیید پرویز مظلومی قرار گرفته است امروز مثل روز گذشته در تمرین سرحال نشان داد و پا به پای دیگر آبی‌پوشان کار کرد. این بازیکن از شرایط جسمانی خوبی برخوردار است و به نظر می‌رسد به زودی با استقلال قرارداد امضا کند.

* نودل هافبک سوئدی که در تمرین صبح آبی‌پوشان حاضر نبود در تمرین نوبت عصر در ورزشگاه آزادی حاضر شد و کنار دیگر استقلالی‌ها تمرین کرد. به نظر می‌رسد با جذب شیحی وی شانسی برای امضای قرارداد با آبی‌پوشان نداشته باشد و تنها به صورت فرمالیته در تمرینات شرکت می‌کند.

* سجاد شهباززاده و خسرو حیدری دو بازیکنی بودند که امروز اصلاً با تیم تمرین نکردند و تنها به دور زمین دویده و برنامه‌های اختصاصی انجام می‌دادند.

* هنگامی که بازیکنان استقلال در رختکن حاضر شده بودند وقتی با سجاد شهباززاده روبه‌رو شدند پیرامون گل این بازیکن به تیم گسترش فولاد تبریز و رأی مردم در برنامه ۹۰ صحبت می‌کردند و معتقد بودند گل این بازیکن باید به عنوان بهترین گل ماه انتخاب می‌شد.

* مهدی رحمتی امروز به همراه هر دو پسر خود (علی و عطا) در تمرین شرکت کرد که جنب‌وجوش این دو نفر در حاشیه تمرین امروز نگاه همه را به خود جذب کرده بود. سجاد شهباززاده در حاشیه تمرین امروز فرزند بزرگ رحمتی را درون دروازه فرستاد و به وی ضربات پنالتی می‌زد.

* عباس رضوی پیشکسوت باشگاه استقلال که مدتی در سوئد زندگی می‌کرد امروز در تمرین آبی‌پوشان حاضر شد. گفته می‌شود هافبک سوئدی را وی به مسئولان استقلال معرفی کرده است.

* دکتر امین نوروزی رئیس کمیته پزشکی باشگاه استقلال در تمرین امروز آبی‌پوشان حاضر شد. وی برای دقایقی با پرویز مظلومی پیرامون شرایط سایر بازیکنان و وضعیت پزشکی حاد شیحی صحبت کرد. نوروزی برای بررسی نحوه تمرین این هافبک مراکشی به محل تمرین امروز آمده بود و حرکات این بازیکن را کاملاً زیرنظر داشت.

* بخش اول تمرین امروز به گرم کردن بدن‌ها اختصاص داشت و سپس در مرحله بعد بازیکنان در قالب دو تیم سبز و نارنجی فوتبال درون تیمی با یک دروازه را انجام دادند. در این آیتم مجید صالح نکات لازم را به بازیکنان گوشزد می‌کرد. در یک صحنه مهدی مؤمنی در بازی درون تیمی توپ را لو داد که مربی آبی‌پوشان به وی گفت حالا که توپ را لو داده‌ای نگاه کردن به اطراف چه سودی دارد پس بهتر است برای گرفتن آن تلاش کنی.

* سیروس دین‌محمدی مربی آبی‌پوشان در حاشیه تمرین برای دقایقی با شهباززاده گفت‌وگو کرد.

* حسین تراب‌پور امروز برای دروازه‌بانان تیم استقلال تمریناتی را در نظر گرفت و به هنگام قرار گرفتن رحمتی یا طالب‌لو درون دروازه با آنها تک تک کار گلری انجام می‌داد.

* طبق برنامه قرار بود استقلالی‌ها فردا در یک دیدار دوستانه به مصاف تیم اوکسین البرز بروند اما برگزاری این مسابقه به روز پنج‌شنبه این هفته موکول شد.

* نصرالله عبداللهی مثل چند روز گذشته در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور داشت.

* حدود ۳۰ نفر از طرفداران تیم استقلال از تمرین امروز این تیم دیدن کردند.منبع: فارس
کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-02-23 18:00:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر