فهرست
میکسدزون سپاهان: استرس داشتیم / ما تو آسیا هم بهترینیم
میکسدزون سپاهان: استرس داشتیم / ما تو آسیا هم بهترینیم

میکسدزون سپاهان: استرس داشتیم / ما تو آسیا هم بهترینیم

آی اسپورت- صحبت های بازیکنان سپاهان را پس از برد در اولین مسابقه آسیایی این فصل می خوانید.


محمدرضا خلعتبری: سه امتیاز این بازی حق ما بود که آن را به دست آوردیم و خوشحالم که توانستیم نام ایران را بلند کنیم. هم النصر و هم تیم قطری که با نفت بازی کرد وقتی به ایران آمدند دیدند که تمام آن حرف‌ها غلط است و ما بهترین میزبانی را از حریفان‌مان انجام دادیم.


شهاب گردان: خدا را شکر می‌کنیم که در این بازی که بسیار سخت بود برنده شدیم و از پس کار برآمدیم. خیلی وقت بود که نبرده بودیم. از ابتدا می‌دانستیم که بازی بسیار مهم و سختی داریم اما با پیروزی در این بازی نشان دادیم که تیم خوبی هستیم. همه امشب سپاهان واقعی را دیدند. از ابتدا قرار بر این بود که در بازی‌های آسیایی من دروازه‌بان تیم باشم. همچنین همه بازیکنان با استیماچ قرار گذاشته بودیم که بازی‌های آسیایی را محکم آغاز کنیم. 


رحمان احمدی:  در نیمه اول خوب بازی کردیم و به گل هم رسیدیم. با ادامه این روند در نیمه دوم بهتر هم شدیم و گل دوم را زدیم. در مجموع بازی خیلی خوبی بود و با شناختی که از خودمان و حریف داشتیم، می دانستیم که برنده می‌شویم. 


حسین فاضلی: انگیزه‌ام در لیگ قهرمانان آسیا بیشتر از لیگ برتر بود. ضمن اینکه همه بازیکنان در این بازی همدل‌تر و هماهنگ‌تر بودند. خوشبختانه بعد از مدت‌ها توانستیم در یک بازی نتیجه دلخواه‌مان را بگیریم ولی امیدوارم در آینده بهتر از این باشیم. تمرین‌های ما در طول هفته عالی بود و اگر ما کمی بیشتر شانس داشته باشیم یکی از بهترین تیم‌های آسیاییم. 


وریا غفوری: خدا را شکر بازی خوبی کردیم و بعد از مدت‌ها هواداران‌مان سپاهانی را که باید می‌دیدند،‌ دیدند. ما با انجام یک بازی منطقی پیروز شدیم و سه امتیاز را گرفتیم. بسیار امیدواریم که از گروه‌مان صعود کنیم اما می‌دانیم که بازی‌های بعدی مهم‌تر از بازی‌ امشب هستند و همه حریفان به یک شکل بازی نمی‌کنند. تمام سعی ما صعود به مرحله بعد است. 


علی احمدی: بازی خیلی خوبی انجام دادیم و در هر دو نیمه توپ و زمین در اختیارمان بود. اول بازی استرس بردن داشتیم اما وقتی کار روی روال افتاد بهتر شدیم و به حق‌مان که سه امتیاز بود رسیدیم. سپاهان بعد از مدت‌ها نبردن بالاخره برد و ما خوشحالیم که این پیروزی از آسیا شروع شد. هدف اصلی ما صعود از گروه است که قطعا این اتفاق خواهد افتاد. 


کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-02-23 22:23:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر