فهرست
گل محمدی: تیمی قابل احترام ساختیم
گل محمدی: تیمی قابل احترام ساختیم

گل محمدی: تیمی قابل احترام ساختیم

آی اسپورت- صحبت های یحیی گل محمدی را پس از کسب اولین برد آسیایی می خوانید.* باید بابت این بازی و مهمتر از آن عملکرد بازیکنان به آنها تبریک بگویم، بازیکنان من توانستند در این بازی با فکر، منظم و سازمان یافته عمل کنند و تمرکز خود را در تمام دقایق بازی حفظ کردند که باید بابت این تلاش به آنها تبریک و خسته نباشید بگویم.
*لخویا با توجه به بازیکنان خوبی که در اختیار دارد در لیگ قطر از شرایط مناسبی برخوردار است، این تیم همچنین مربی خوبی در اختیار دارد و به لحاظ باشگاه داری در سطحی حرفه ای قرار دارد.
*ما امروز تلاش ویژه ای انجام دادیم تا به ۳ امتیاز این دیدار برسیم و این بزرگ ترین هدف ما در این بازی بود. بازیکنان نیز به خوبی تلاش کردند و نشان دادند که می‌توانند این هدف را دنبال کنند و نتیجه آن کسب پیروزی و به ارمغان آوردن ۳ امتیاز بازی بود.
* ما توانستیم بازی را به خوبی مدیریت کنیم و اهداف خود را در این بازی دنبال کنیم، این برد را به همه بازیکنان و مردم اصفهان و ایران و کسانی که در ورزشگاه ما را حمایت کردند تقدیم می کنیم.
*دیروز گفتم که تیمی جوان دارم و میانگین سنی بازیکنان من تقریبا ۲۵ سال است، اما این به معنی این نیست که تیم من تیم خوبی نیست و ضعیف است بلکه تیمی قابل احترام است که از بازیکنان بزرگی در ترکیب خود سود می برد.
*لخویا بازیکنان خوبی داشت و یکی از مهمترین نکات بازی ما این بود که توانستیم فضا را از این بازیکنان بگیریم، در این بازی باید خیلی خوب دفاع می کردیم و منتظر استفاده از فرصت ها می شدیم.* هدف ما این بود که اجازه ندهیم بازی لخویا شکل بگیرد، آنها به دنبال بازی ترکیبی بودند و ما باید توپ های سوم و چهارم آنها را قطع می کردیم. همچنین در ضد حملات موقعیت های خوبی داشتیم که اگر استفاده می کردیم با گل های بیشتری می توانستیم لخویا را شکست بدهیم. با این حال از اینکه گل ما حاصل یک کار ترکیبی و تمرین شده بود بسیار خوشحال هستیم.


کدخبر: 9401
     
آی اسپورت
2016-02-24 00:26:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر