فهرست
دایی: برانکو از مسائلی که خبر ندارد صحبت نکند
دایی: برانکو از مسائلی که خبر ندارد صحبت نکند

دایی: برانکو از مسائلی که خبر ندارد صحبت نکند

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ یکی دو روز پیش در گفتگویی که با یکی از روزنامه‌ها انجام داده بود مدعی شده بود اینکه علی دایی گفته است در زمان حضورش در تیم کلی به او پاس نمی‌دادند صحیح نیست. قابل پیش بینی بود که علی دایی به سرعت به این حرف‌ها پاس بدهد.
دایی در گفتگویی که با فارس داشته گفته است:«در بازی‌های جام جهانی برای من آدم محترمی است اما از اتفاقاتی که من خبر دارم مطلع نیست. از جلساتی که برخی بازیکنان با آقای علی‌آبادی برگزار می‌کردند بی‌خبر است. خیلی از صحبت‌هایی که من در برنامه نود انجام دادم پخش نشد. من در آن برنامه هم گفتم که چه دلیلی دارد چند تن از بازیکنان تیم ملی با آقای علی‌آبادی جلسه بگذارند. من هم به عنوان بزرگتر باید در آن جلسه می‌بودم اما چند بازیکن جلسه گذاشتند و یکی از همان بازیکن ۳-۴ سال پس از آن اتفاق از من حلالیت خواست. اگر اتفاقی نیفتاده بود که چرا از من حلالیت خواست؟! برانکو در مورد تیمش صحبت کند. با تمام احترامی که برای او قائلم اما از مواردی که خبر ندارد نباید صحبت کند. از برانکو بپرسید قبل از اعزام تیم به جام جهانی چه اتفاقاتی افتاد؟! چرا برخی بازیکنانی را که خط زده بود مجبور شد برگرداند؟! این موارد را بپرسید. ببینید آیا او جواب می‌دهد یا خیر؟ نه اینکه در موضوعی که نمی‌داند اظهار نظر کند. مواردی که او در جریان است را از برانکو بپرسید تا اینکه بخواهد در مورد من صحبت کند. در مورد تصمیماتی که گرفته بود و نگذاشتند عملی کنند، صحبت کند.»

کد خبر:9402
  ۴  
آی اسپورت
2016-02-24 10:29:32
نظر دهید

۴ نظر
اسمان
چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۱۵
اقای دایی لطفا برای پرسپولیس حاشیه درست نکن.حالاکه می بینی برانکو داره تمدید میکنه وتودستت کوتاه شد داری حاشیه درست میکنی هواداران دیگه گول نمیخورن برو داداش.
666
چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۲۳
اره بابا کل دنیا اشتباه میگن فقط دایی و داداشش راست میگن...شما برو یکاری کن بعد ده سال مربیگری تیمت یکم فوتبال بازی کنه...ضمنا گفتی برانکو در مورد تیمش نظر بده پس شما هم در مورد طارمی و تیم ما نظر نده...کنسرو اعتماد به نفس و خودخواهین برادران دایی
پرادو که هیچی با تریلی هم چپ کنی درست نمیشی
-
چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۲:۲۱
پول فسیل قلابی خخخخخ
10-10-10
چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۴۶
بازی با صبا نزدیک شد و حاشیه سازی دایی شروع شد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر