فهرست
کیانی: سه دوره صعود نکرده‌ایم و این برای تراکتور خوب نیست/ کاش هواداران ورزشگاه را پر کنند
کیانی: سه دوره صعود نکرده‌ایم و این برای تراکتور خوب نیست/ کاش هواداران ورزشگاه را پر کنند

کیانی: سه دوره صعود نکرده‌ایم و این برای تراکتور خوب نیست/ کاش هواداران ورزشگاه را پر کنند

آی اسپورت- مهدی کیانی، کاپیتان تراکتورسازی چهارمین حضورش در لیگ قهرمانان آسیا را همراه این تیم تجربه می‌کند. کیانی امیدوار است تراکتور امسال در آسیا نتیجه بگیرد و بتواند بالاخره بعد از سه سال ناکامی از گروهش صعود کند. او پیش از بازی امروز تیمش مقابل الجزیره، گفت‌وگویی انجام داده که به نقل از روزنامه همشهری ورزشی می خوانید.
 
 
شرایط تراکتور برای بازی با الجزیره چطور است؟
شرایط بازی‌های آسیایی با لیگ فرق دارد و به همین خاطر ما با تمام توان برای این بازی آماده می‌شویم. تمام تیم‌ها در آسیا قوی هستند، مخصوصا تیم‌های عربستانی و اماراتی که هزینه زیادی کردند.
 
ظاهرا قیمت یک بازیکن الجزیره هشت میلیون دلار است.
الجزیره هم تیم باکیفیتی است و بازیکنان خیلی خوبی دارد. شنیده‌ام این تیم بازیکنی به نام «لیما» را با قیمت هشت‌میلیون دلار برای این بازی‌ها در اختیار گرفته‌ است. وقتی با تیم‌هایی با این سطح از بازیکنان بازی می‌کنیم، می‌توان تصور کرد که سطح ما با آنها چقدر فرق دارد، اما ما برای این سطح از بازی‌ها هم باروحیه هستیم. اگر این بازی را ببریم می‌توانیم در ادامه راه راحت‌تر کار کنیم.
 
برد برابر سپاهان روحیه‌تان برای این بازی را بالا برده؟
برد روحیه‌بخش برابر سپاهان ما را به‌ آینده امیدوار کرد چون نشان دادیم توان آن را داریم که هر تیمی را ببریم. در بازی با الجزیره هم می‌خواهیم شروع خوبی داشته باشیم و اولین بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم. از نظر من توان این کار را داریم، گرچه سطح امکانات و بازیکنانی که حریف اماراتی دارد با ما یکی نیست اما ما هم ایرانی هستیم و می‌خواهیم با غیرت ایرانی و حمایت هواداران‌مان آنها را از پیش رو برداریم.
 
 
فکر می‌کنید هواداران به ورزشگاه یادگار امام بیایند و خاطره بازی چند سال پیش با الجزیره را زنده کنند؟
یادم هست اولین بازی تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا در سال2013 برابر این تیم بود که ما با سه گل پیروز از آن رقابت بیرون آمدیم. در آن بازی آن‌قدر هوادار به استادیوم آمده بود که بازیکنان الجزیره از آنها فیلم می‌گرفتند. تراکتورسازی را در آسیا به خاطر هوادارانش می‌شناسند و امیدوارم آنها به استادیوم بیایند و تیم را تشویق کنند.
 
تراکتور بالاخره می‌تواند از گروهش صعود کند؟
سه دوره از گروه خود صعود نکرده‌ایم و این مساله برای ما خوب نیست. ما آمار خوبی نداریم اما امسال شرایط فرق می‌کند. قلعه‌نویی به شرایط و راه‌های صعود از گروه در این رقابت‌ها آشناست. واقعا گروه سختی هم داریم و رقابت فشرده‌ای بین تیم‌ها خواهد بود. فکر می‌کنم امسال اگر کمی حرفه‌ای باشیم می‌توانیم از گروهمان برای اولین بار صعود کنیم و این دور از دسترس نیست.
 
نظرتان در مورد حمایت گسترشی‌ها از تراکتور چیست؟
واقعا از باشگاه گسترش فولاد تشکر می‌کنم که همیشه از تراکتور حمایت کرده است. حضور آقا فراز و بازیکنان گسترش به ما روحیه می‌دهد.


9411
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-24 11:08:16
نظر دهید

۱ نظر
تراختورچی
چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۰۵
دیگه نمیایم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر