فهرست
رونالدو؛ رکورددار بیشترین تعداد طرفدار در فضای مجازی
رونالدو؛ رکورددار بیشترین تعداد طرفدار در فضای مجازی

رونالدو؛ رکورددار بیشترین تعداد طرفدار در فضای مجازی

آی اسپورت - کریستیانو رونالدو به اولین ورزشکار تاریخ تبدیل شد که شمار طرفداران و دنبال‌کنندگانش در شبکه‌های مجازی از مرز 200 میلیون نفر می‌گذرد. رونالدو در فیس‌بوک 109.7 میلیون، در اینستاگرام 49.6 میلیون و در توئیتر 40.7 میلیون دنبال‌کننده دارد که او را به پرطرفدارترین ورزشکار دنیای در فضای مجازی تبدیل کرده است. طبق گزارش سایت آماری «هوکیت»، شب گذشته (سه‌شنبه) شمار طرفداران رونالدو در شبکه‌های اجتماعی فضای مجازی به 200 میلیون و 58 هزار و 494 نفر رسید.
رونالدو شاید در این فصل در رقابت با لیونل مسی، مهاجم بارسلونا جهت کسب جام شانس کمتری داشته و در کورس کسب توپ طلا هم به او باخته باشد، اما او در رقابت با همتای آرژانتینی‌اش برای جذب طرفدار در فضای مجازی، برنده‌‌ای قاطع است، چون تعداد طرفداران مسی در شبکه‌های اجتماعی 120.8 میلیون نفر است. البته مسی بر خلاف رونالدو در شبکه اجتماعی توئیتر حساب کاربری ندارد.
رونالدو در شرایطی به عنوان پرطرفدارترین ورزشکار جهان در فضای مجازی است که تعداد دنبال‌کنندگان او در شبکه‌های اجتماعی از مجموع تمام دنبال‌کنندگان ستاره‌هایی مانند لبران جیمز، مایکل جردن، کوبی برایانت، کوین دورانت و استفن کری که همگی در NBA  شاغل بوده و هستند، بیشتر است. این پنج ستاره لیگ حرفه‌ای بسکتبال آمریکا، مجموعاً 187 میلیون طرفدار در فضای مجازی دارند.
طبق اعلام سایت هوکیت در سال 2015 به میزان 41.8 میلیون نفر به طرفداران رونالدو در فضای مجازی اضافه شد که تقریباً دو سوم آنها در اینستاگرام بوده است. روزانه به طور متوسط 135 هزار نفر، به دنبال‌کنندگان رونالدو در شبکه‌های اجتماعی اضافه می‌شوند.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-02-24 10:56:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر