فهرست
جریمه سنگین فدراسیون آلمان برای اشمیت:پنج جلسه محرومیت
جریمه سنگین فدراسیون آلمان برای اشمیت:پنج جلسه محرومیت

جریمه سنگین فدراسیون آلمان برای اشمیت:پنج جلسه محرومیت

آی‌اسپورت- روگر اشمیت به دلیل "رفتار غیر ورزشی" در جریان بازی لورکوزن و دورتموند و درگیری با داور بازی فلیکس زایر به مدت پنج جلسه از همراهی شیرها محروم خواهد بود. سایت بوندسلیگا نوشت:بازی هفته بیست و دوم بوندس لیگا بین دو تیم دورتموند و لورکوزن به مدت 10 دقیقه توسط فلیکس زایر قطع شد زیرا سرمربی لورکوزن از ترک محل پس از اخراج توسط داور سر باز زد.

اشمیت به دلیل ضربه آزادی که به گل اوبامیانگ منجر شد عصبانی بود. مربی 48 ساله پس از بازی عذرخواهی کرد اما فدراسیون فوتبال آلمان امروز تایید کرد که او از همراهی تیمش برای سه بازی آینده بوندسلیگا محروم خواهد بود و علاوه بر آن تا 30 ژوئن سال آینده از دو بازی دیگر هم محروم خواهد شد. سرمربی سابق ردبول سالزبورگ همچنین به 20000 یورو جریمه نقدی محکوم شد. بیانیه رسمی فدراسیون به شرح زیر است:

در طی این محرومیت مربی حق حضور در استادیوم در طول بازی را ندارد. محرومیت از سی دقیقه پیش از سوت شروع بازی شروع می‌شود و تا سی دقیقه پس از سوت پایان بازی ادامه دارد. در طی این زمان مربی نباید در استادیوم، رختکن و یا تونل حضور داشته باشد. همچنین او نباید به صورت مستقیم یا غیر مستقیم با تیم ارتباط برقرار کند.

کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-02-24 15:52:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر