فهرست
یادداشت: طارمی معمولیِ معمولیِ معمولی
یادداشت: طارمی معمولیِ معمولیِ معمولی

یادداشت: طارمی معمولیِ معمولیِ معمولی

آی اسپورت- خیلی عصبانی بود. داشت راه می‌رفت و زیر لب فحش می‌داد.
گفت: پسره...... غوره نشده مویز شده واسه من
گفتم: کی؟
گفت: همین پسره طارمی دیگه.
گفتم:مگه چی شده؟
گفت:مگه نشنیدی؟ امروز تو تمرین برگشته گفته من گنده پرسپولیسم
گفتم: همینجوری، یهویی گفته؟
گفت:نه. چه میدونم. بازیکنا اعتصاب کرده بودن و عکاس ها می‌خواستن عکس بگیرن و خلاصه درگیری شده و این هم برگشته این رو گفته.
گفتم: خوب حتما عصبیش کردن. یه چیزی گفته دیگه.
چپ چپ نگام کرد و گفت: مگه خونه خاله است؟ اینجا پرسپولیسه‌ها. نمیشه هر کی از راه رسید هر چی خواست بگه. الکیه انگار.
با تعجب گفتم: هر کی؟ مهدی طارمیه. همون که تا چند روز پیش ستاره لیگ و ناجی پرسپولیس بود.همون که  می‌گفتین خدائه اصلا. هر کی نیست که.
گفت:اون چند روز پیش بود. اون موقع هنوز اینقدر پررو نشده بود که بگه من مویزم.
گفتم: پررو نشده. شاید عصبانی شده فقط. عصبانی شدن که غوره بودن و مویز بودن نداره.
بازم چپ چپ نگام کرد و یه چیزی زیر لب گفت.
گفتم: با من بودین؟
گفت: حالا یه چیزی گفتم. تو هم انگار دنبال سوژه می‌گردیا.
آره خوب. ما دنبال سوژه می‌گردیم. اون روزی که مهدی طارمی ماشینش رو داد به مجتبی محرمی. خیلی با ادب بود. یه جوری حرف می‌زد که ما خوشمون بیاد. اون روزها دنبال سوژه می‌گشتیم.سوژه روز اون موقع‌ها مهدی طارمی بود و خوب بودنش. یه بچه صاف و ساده جنوبی که هم ساده بود و هم یه وکیل خوب مطبوعاتی داشت که بلد بود بهش بگه راه و چاه محبوب شدن تو رسانه‌ها و بین پیشکسوتا چه جوریه. عکسش رو بردیم رو جلد. اونقدر بردیم که دیگه جذابیتش رو برای خود طارمی هم از دست داد تا بره روزنامه‌ها رو به خاطر عکسش از کل کیوسک‌‌های تهران بخره و با لذت نگاهشون کنه. رفتیم سراغ پروین و محرمی و دایی و کریمی تا از خوب بودنش، از فوق‌العاده بودنش حرف بزنند و ما کنار عکس‌هاش رو جلد چاپ کنیم.
امروز که شد ،سوژه عوض شد. طارمی برگشت سمت همون آدمهایی که ازش عکسش رو گرفته بودن و توی روشون وایساد. صداش رو برد بالا و گفت من گنده پرسپولیسم. این طارمی دیگه یه جوری حرف زده بود که ما دوست نداشتیم. یک کم دقیقتر نگاهش کردیم. دیدیم انگار دیگه اون بچه صاف و ساده جنوبی نیست. باز هم رفتیم سراغ همون پیشکسوتا. پروین و محرمی و .... تا جمله‌های تند و تیز از اونها بگیریم که حمله کنند به این غوره زود مویز شده. سراغ همه پرسپولیسی‌ها رفتمی تا از تک تک شون بپرسیم تا حالا شده به خودشون بگن گنده پرسپولیس؟ همه اونها هم با دهان باز از تعجب نگاهمان میکنن و یه نه کش دار میگن: ماا؟ هیچ وقت. اصلا.
اما کاشکی ازشون می‌پرسیدیم آقای خبرنگار، آقای عکاس، آقای پیشکسوت، آقای متواضع، تا حالا شده عصبانی بشی؟ تا حالا شده تو عصبانیت یه چیزی از دهنت بیاد بیرون؟
مهدی طارمی نه اون موقع که ماشین رو هدیه کرد به مجتبی محرمی تختی بود، نه اون موقع که گل زد ناجی بود، نه اون موقع که قشنگ حرف می‌زد و مصاحبه می‌کرد تافته جدا بافته بود نه الان که عصبانی شده و از عصبانیت چیزی گفته، مایه ننگ.
این ماییم که با یه غوره سردیمون میکنه و با یه مویز گرمی. اون فقط مهدی طارمیه با همه خوبی و بدی‌هاش. 
نیلوفر کنگرانی
  ۱۸  
آی اسپورت
2016-02-24 19:37:52
نظر دهید

۱۸ نظر
گتاب سیتی
چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۷:۱۹
BiG like mrs kangarani
علیرضا666
چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۷:۳۹
عصبانی بوده یه چیزی گفته سریعم پشیمون شده.انقدر سعی نکنید تواین سایت پرسپولیس و بازیکناشو تخریب کنید.استعداد به این نابی و همیشه بااخلاقی.تخریب نکنید اصلا کارتون درست نیست
استقلال = کمک داور
چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۷:۵۶
متنش خوب بود
ا م
چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۷:۵۹
منجی درسته. نه ناجی
محسن
چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۸:۱۳
علیرضا 666 حالت خوبه؟ این متن که د ردفاع از طارمی بود.!!!
-
چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۸:۲۵
این دوست لنگیمون همیشه میخواد خرابکاریایی لنگیا ماست مالی کنه، خسته نباشی دلاور خدا قوت لنگی
حمیدرضا
چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۸:۵۸
آقا اصلا خانم کنگرانی پرسپولیسی، اصلا به فرض که مطلب مینویسه برای پوشوندن خرابکاری های پرسپولیس، اگر این متن درباره بی ادبی رحمتی تو بازی استقلال_ملوان دوفصل پیش بود و می گفت عصبانی شده یه کاری کرده شما استقلالی ها حمایت نمی کردید ازش؟ این متن هیچ کاری به آبی و قرمز بودن نداره ، داره آینه جلوی ما میگیره تا خودمون رو بشناسیم. راستی یه سوال کسی عصبانی شدن مارو تاحالا تیتر اول روزنامه کرده؟...
کاوه
چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۱۸
مرسی خانم گنگرانی. نگاهتون رو دوست دارم...
مرید نیلوقر کنگرانی
چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۲۱
نیلوقرررررررررررررررررر. من نمی تونم تحمل کنم اینا بهت چرت و پرت می گن. اینجا ننویس. تو مجله بنویس که کامنتدونی نداره
-
چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۴۶
اگه ماشینشو داد به محرمی واسه این بود که هدایتی بهش یه ماشین دیگه داد, در ضمن اگه یه استقلالی همچین بی احترامی می کرد, همینو می نوشتی؟
-
چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۰۷
وقتی از نظر فنی چیزی بار نویسنده‌های این سایت نیست مجبورا اینطور مطالب بی سر و ته تحویل ملت بدن
-
چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴، ۲۱:۳۹
کیسه ها خفه
-
چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۵۶
شما ک اهل فن هستید لطفا دست ب قلم بشید و ی مطلب فنی بنویسید استاد
-
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴، ۰۴:۵۴
عالى بود
-
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۰۴
لنگی بکپ
امین
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۲۴
رفتار طارمی دقیقا مشابه رفتار قطبی تو سال دوم سرمربیگری پرسپولیسه وقتی فشار رسانه های بعضا فاسد و تلاششون برای به حاشیه بردن پرسپولیس و قطبی باعث برخوردهای عصبی مربی ای شد که هیچکس انتظار دیدن چنین رفتاری رو از سمت اون نداشت، بله قطبی، طارمی و... فراتر از القابی که بهشون داده میشه انسان هستن یه انسان خیلی خیلی خیلی معمولی که عصبی هم میشن و توی عصبانیت حرفایی میزنن و قطعا اولین کسی که از بازخوردش ناراحت و متاثر میشه خودشونن ولی چون زیر ذزه بین رسانه ها قرار دارن و کسی انتظار دیدن این رفتار رو از سمت اونا نداره به بدترین شکل ممکن نمایش داده میشه
-
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۱۱
great..kheyli khoob bood
برزو
يكشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۲۹
شرط میبندم این کامنت "کاوه" و "مرید نیلوفر کنگرانی" هر دوتا کامنت رو یه نفر نوشته به ساعت و تاریخش که دقت کنید متوجه میشید! خانم کنگرانی خیلی مطلب ضد استقلال میزنید من مث کاوه نگاهتونو دوس ندارم(نگاهی که به فوتبال دارید رو عرض میکنم نه نگاهی که تو عکسه!) گول این کامنتها رو نخوری فک کنی خوب مینویسی یه کم کمتر مطلب ضد استقلالی بنویس. مرسی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر