فهرست
بازیکنان تراکتور پس از شکست الجزیره: از همه ممنونیم
بازیکنان تراکتور پس از شکست الجزیره: از همه ممنونیم

بازیکنان تراکتور پس از شکست الجزیره: از همه ممنونیم

آی‌اسپورت-  بازیکنان تراکتور پس از پیروزی پرگل برابر الجزیره امارات در باره این بازی به صحبت پرداختند.سروش رفیعی:
فکر می‌کنم امروز همه ما بهترین بودیم و خودم به شخصه از همه ضعیف‌تر بودم همه بچه‌ها فوق العاده بودند. مخصوصا بختیار رحمانی بهترین بازیکن بود. با تصمیم مسئولان بهترین بازیکن شدم. به همه تیم حتی نیمکت‌نشینان تبریک می‌گویم همه تلاش کردند. بازی خیلی خوبی کردیم. مقابل تیمی که بسیار قوی بود. ما خوب بودیم الجزیره اصلا دست و پا بسته نبود 2 مهاجم خیلی خوب در این تیم بود. هافبک و دفاع الجزیره هم بسیار قدرتمند است. اگر در ضربات آخر هم بهتر کار می‌کردیم می‌توانستیم بیشتر گل بزنیم. امیدواریم با کمک همه و هواداران بتوانیم بهتر کار کنیم. امروز یک مقدار هواداران بیشتر بودند چقدر اثر گذار ظاهر شدند.حمودی:
خدا را شکر توانستیم در دقایق اول به گل برسیم و تا پایان بازی توپ در اختیار ما بود و توانستیم گل‌های بعدی را هم به ثمر برسانیم. مقابل الجزیره امروز تراکتورسازی واقعی بودیم. در چند هفته اخیر تیم با ترکیب جوانتری به میدان می‌رود و بازیکنان به هماهنگی خوبی با یکدیگر رسیده‌اند.بختیار رحمانی:
بازی را خوب آغاز کرده و توانستیم در همان ابتدای بازی از موقعیت‌های‌مان استفاده کرده و به گل برسیم. امروز بهترین روز تراکتورسازی بود و این برد را به همه هواداران تبریک می‌گویم. از اول هم مشکلی با هواداران تراکتورسازی نداشتم. از روز اول با جان و دل برای این بازی کردم و با کسی هم مشکلی نداشتم.محمد ایرانپوریان:
این برد 2 دلیل اصلی داشت اول اینکه هواداران خیلی خوب از ما حمایت کردند و دوم اینکه بازیکنان ما انگیزه خیلی بالایی برای بازی‌های آسیایی دارند. خدا را شکر در هر 2 نیمه توپ و میدان را در اختیار داشتیم و برای آنکه بتوانیم به نتیجه دلخواه خود برسیم همه کار با الجزیره کردیم. من کوچکتر از آن هستم که ذره‌ای هواداران را نصیحت کنم اما آنها امروز متوجه شدند که اگر از تیم حمایت کنند چه نتیجه‌ای حاصل خواهد شد و در نهایت باعث می‌شود که همه ما شاد شویم.مهدی شریفی:
برای این بازی خیلی انگیزه داشتیم. همه چیز خیلی خوب بود و تشکر می‌کنم از هواداران که در سرما ما را تنها نگذاشته‌اند و این برد را به آنها تقدیم می‌کنیم. لیگ قهرمانان آسیا بازی‌های بسیار مهمی است و به همین دلیل به عنوان نماینده ایران بچه‌های ما از جان خود در این دیدار مایه گذاشتند. همه تلاشم را کردم تا برای تیمم گلزنی کرده و با این گل نقش کوچکی در برد تراکتورسازی داشته باشم. اگر قبل از حضور در زمین گفته بودم گل می‌زنم دلیلش تلقینی بود که به خودم کرده بودم که وقتی به بازی می‌روم گل می‌زنم.خالد شفیعی:
امروز نمایشی از تراکتورسازی دیدیم که در این دو سال ندیده بودم. از هواداران ممنونم که مقابل الجزیره ما را تنها نگذاشتند البته توقع ما بیشتر از این‌ها بود و دوست داشتیم سکوهای خالی به چشم نیاید. زمانی که در تعطیلات نیم فصل بدنسازی کردیم بازی تدارکاتی نداشتیم و بازی با راه آهن و یکی دو بازی دیگر در لیگ برای ما حکم بازی تدارکاتی داشت اما از امروز به بعد مطمئن باشید یک تیم متحول شده را خواهید دید.کدخبر:9412
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-24 19:18:56
نظر دهید

۱ نظر
سعید قره داغلی
چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴، ۲۱:۰۴
باسلام دست همتون درد نکنه خسته نباشین میتونم بگم که عالیترین بودین انشالله در تهران مقابل پرسپولیس منتظریم که بازم ثابت کنین یاشاسین اذربایجان یاشاسین ترررراختور .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر