فهرست
آزمون: بازی در رئال؟چرا که نه
آزمون: بازی در رئال؟چرا که نه

آزمون: بازی در رئال؟چرا که نه

آزمون یکشنبه با حضور در ورزشگاه خانگی مالاگا بازی این تیم مقابل رئال مادرید را از نزدیک تماشا کرد. مهاجم 21 ساله روستوف درباره این بازی هم صحبت می‌کند: «من طرفدار رئال مادرید هستم و به همین دلیل دوست داشتم تا یکی از بازی‌های این تیم را از نزدیک تماشا کنم. از شانس خوب من، رئال میهمان مالاگا بود و من هم برنامه‌ریزی کردم تا به ورزشگاه لا روسالدا بروم و برای نخستین بار بازی رئال و بازیکنان بزرگ این تیم را از نزدیک ببینم. رئال البته مثل همیشه فوق‌العاده نبود و در نهایت هم بازی با تساوی یک- یک به پایان رسید.» سردار که تاکنون از نزدیک بازی‌های لالیگا را تماشا نکرده بود، حالا به مقایسه لیگ اسپانیا و روسیه می‌پردازد: «نمی‌شود مقایسه کرد چون همه می‌دانند که سطح لالیگا بالاتر است. شاید هم بتوان گفت که بهترین لیگ دنیا را اسپانیا دارد. لیگ روسیه بیشتر فیزیکی است و بازیکنان بیشتر به قدرت خود تکیه می‌کنند تا تکنیک. در لالیگا اما تاکتیک حرف اول را می‌زند و سپس تکنیک. البته سطح برگزاری مسابقات نیز بالاست و بازیکنان مطرحی پا به لیگ اسپانیا می‌گذارند تا در لالیگا بازی کنند. اگر به ترکیب تیم‌ها نگاهی بیندازید به این نکته می‌رسید.»
آزمون در مورد احتمال بازی کردن خودش در رئال می‌گوید: «ما در ایران بازیکنان با استعداد بسیاری داریم. بازیکنانی که می‌توانند به تیم‌های مطرح اروپایی بروند و در لیگ‌های معتبر بازی کنند. نمی‌دانم چرا خیلی‌ها فکر می‌کنند بازیکنان ایرانی قادر نیستند در باشگاه‌های بزرگ دنیا بازی کنند؟ حضور من در آرسنال بنا به دلایلی منتفی شد چون بازی ملی انجام نداده بودم و قانون اجازه نمی‌داد پیراهن این تیم را بپوشم. حتی همین حالا استوک سیتی برای جذب من ابراز علاقه کرده اما مشکل بزرگی که سر راهم قرار دارد مشکلی به نام رضایتنامه است که فعلا مانع حضورم در تیمی جدید و لیگی معتبر شده.من بازی رئال را از نزدیک دیدم.
آنها از فضا نیامده‌اند که از نظر ما اینقدر دست نیافتنی هستند. می‌شود در رئال هم بازی کرد. این غیر ممکن نیست. فقط کمی تجربه بیشتر می‌خواهد و رزومه بهتر. وگرنه خیلی از بازیکنان ایرانی می‌توانند همین حالا برای رئال بازی کنند.»
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-02-24 20:09:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر