فهرست
حساسیت AFC روی خوشحالی شریفی؛ تراکتور جریمه می‌شود!
حساسیت AFC روی خوشحالی شریفی؛ تراکتور جریمه می‌شود!

حساسیت AFC روی خوشحالی شریفی؛ تراکتور جریمه می‌شود!

آی اسپورت- حرکت ستاره تراکتورسازی در بازی امروز با واکنش AFC روبه رو خواهد شد. باشگاه تراکتورسازی به دلیل حرکت امروز بازیکنش با جریمه روبه رو خواهد شد. مهدی شریفی ستاره امروز تراکتورسازان پس از به ثمر رساندن گل سوم تیمش در  دقیقه 54 پیراهن خود را بالا زد تا نام مبارک امام حسن مجتبی (ع) که روی زیرپیراهن خود حک کرده بود را نشان دهد. این حرکت که از تلویزیون نیز پخش شد با واکنش AFC روبه رو خواهد شد و احتمالا جریمه ای برای او در نظر گرفته خواهد شد. عباسی مدیرعامل تراکتورسازی با تایید این موضوع به کاپ گفت: شریفی قبل از بازی هم گفته بود که قصد انجام چنین کاری را دارد اما به هرحال مسوولان AFC روی این موضوع حساسیت دارند و چون صحنه از تلویزیون پخش شد احتمال جریمه شدن وجود دارد.
کد خبر: 9401
  ۳  
آی اسپورت
2016-02-24 21:43:56
نظر دهید

۳ نظر
mami
چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴، ۲۳:۴۹
عقده ای ها مگه کار غلطی کرده که جریمش کنن
آرش از مونیخ
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۱۸
بله ! کار غلطى کرده ! ورزش چه ربطى به.دین و مذهب داره؟ همه جاى دنیا هم کارهاى سیاسى و مذهبى در ورزش جریمه و محرومیت داره ! دوست عزیز قبل از توهین لطفا سطح اطلاعات عمومیتون رو افزایش بدین! با تشکر از سایت خوبتون!
-
دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴، ۰۳:۴۲
اینو باش باحرف زدنش،مثلا میخواد ژست باسواد هارابگیره،آزش ازمونیخ،خیلی وقته امثال شما ازمعنویت خبرندارین،بخاطرهمین کلا مشکل دارین...عشق ب اهلبیت با وجوداین مردم عجین شده،وقتی در سراسر دنیا همه برای بی دینی آزاد اند وگلهایشان را ب شیطان هم تقدیم میکنند وکسی کاری ب کارشان نداره..اما وقتی کسی ارادتش را به ولی الله نشون میده همه براش زبون درمیارن...یکیش هم این آرش مونیخی که دم از سواد میزنه اما اندازه یه بچه درک هضم چنین مسئله ای را نداره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر