فهرست
عباس کارگر: طارمی را باد کرده‌اند فکر کرده خبری است
عباس کارگر: طارمی را باد کرده‌اند فکر کرده خبری است

عباس کارگر: طارمی را باد کرده‌اند فکر کرده خبری است

آی اسپورت - عباس کارگر جدیدترین منتقد مهدی طارمی، مهاجم جوان پرسپولیس است که با عصبانیت بی موقعش بدجوری گوشه رینگ رفته است. کارگر دفاع راست دهه ۶۰ پرسپولیس و یکی از زحمتکش ترین بازیکنان تیم رویایی علی پروین می گوید رفتار ناپسند مهدی طارمی در تمرین این تیم و جمله ای که رو به خبرنگاران گفته: «من بزرگتر تیم هستم و می گویم شما را بیاندازند بیرون» حاصل توجه بی دلیل رسانه ای به بازیکنانی چون طارمی است که الکی بزرگ شده اند و از نظر او حتی آنها از کوچکترین بازیکنان تاریخ پرسپولیس هم کوچکترند.
*متأسفانه یکی، دو روز پیش شنیدم چند تن از بازیکنان جوان و کم‌تجربه این تیم اقدام به تحریم تمرین کرده‌اند و این مسئله اعصابم را به هم ریخت. این کار زشتی بود که انجام شد و تیم را وارد حاشیه کرد. تازه داشتیم از بازی‌های پرسپولیس لذت می‌بردیم و پس از سال‌ها مردم به استادیوم می‌آمدند و با شور و هیجان بازی‌های پرسپولیس را دنبال می‌کردند اما متأسفانه این اعتصاب نشان داد بازیکنانی چون طارمی هنوز آنقدر خام و کوچک هستند که ارزش پیراهن پرسپولیس را نفهمیده‌اند.
*متأسفانه طارمی را باد کرده‌اند و فکر می‌کند چه خبر است. عزیزم! تو کوچک‌ترین بازیکن تاریخ پرسپولیس هم نیستی! فکر کردی بزرگ پرسپولیس هستی و می‌توانی اعتصاب کنی؟ بازیکن باید جنبه داشته باشد. تا دو تا گل زدی فکر کردی بزرگ شدی؟ نه این خبرها نیست.
*اگر همین بازی‌ها را ارائه کند بله می‌تواند اما اگر تیم دوباره وارد حاشیه شود و یک مشت بچه بخواهند با جوانی خود تیم را خراب کنند هرگز رنگ قهرمانی را به خود نخواهد دید.

منبع: خبر آنلاین
  ۵  
آی اسپورت
2016-02-25 10:43:24
نظر دهید

۵ نظر
محمد 4444
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۰:۵۲
طارمی بزرگه ولی به اندازه انگشت اشاره شیث رضایی و .... .خخخخخ
برزو
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۰:۵۶
کاش حداقل حرمت مرحوم نوروزی رو نگه میداشتند :(
-
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۲۴
برزو تو هیس..حرف ازحرمت نزن..
بعدشم همین چن تا جوون تیم رو ب این جارسوندن..
ومتاسفم واس شماپیشکسوت هایی ک بامصاحبه این موضوع رو کشش میدین وادعای پرسپولیسی بودنتون میشه.اگ میخوای حرف بزنی بروسرتمرین رو در رو باخودشون حرف بزن. ‏
-
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۳۵
دایومی رو باند کیروشی پور باد کردن
امین
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۰۵
برزو خودتی؟ حرمت مرحوم نوروزی؟ تو همونی نیستی که زیر تمام پستهای آی اسپورت مرگ هادی رو به دوپینگ ربط میدادی؟ این ترفند جدیدتونه؟ البته استقلالیا بایدم دنبال به حاشیه کشیدن طارمی باشن چون ازش وحشت دارن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر