فهرست
گفتگوی عزت‌اللهی با سایت روسی: منتظر بازی در تیمم هستم
گفتگوی عزت‌اللهی با سایت روسی: منتظر بازی در تیمم هستم

گفتگوی عزت‌اللهی با سایت روسی: منتظر بازی در تیمم هستم

آی اسپورت - سعید عزت اللهی می‌گوید بی صبرانه منتظر است تا خودش را در لیگ فیزیکی روسیه زیر نظر بردیف نشان دهد.  به گزارش پایگاه اینترنتی اخبار روسیه، عزت اللهی که در تیم دوم اتلتیکومادرید در اسپانیا فعالیت می کرد مدتی است به روستوف پیوسته است تا در کنار سردار آزمون دو بازیکن ایرانی این تیم روسیه ای را تشکیل دهند. او با قراردادی به ارزش 1.5 میلیون روبل (تقریبا 50 میلیون تومان)به این تیم روسی پیوسته است.
عزت اللهی درباره حضور در روستوف گفت: پیشنهاد روستوف به من در ابتدای فصل به دستم رسید و از علاقه این تیم به خودم آگاه شدم. آن زمان روستوف شرایط خوبی در جدول رده بندی روسیه نداشت. با سردار آزمون درباره حضور در این تیم صحبت کردم و اطلاعات خوبی از او گرفتم. آن زمان روستوف در قعر جدول بود و نزدیک بود به دسته پایین تر سقوط کند که قربان بردیف هدایت این تیم را بر عهده گرفت و شرایط برای تیم بهتر شدم. تصمیم گرفتم به روستوف بیایم چرا که فکر می کنم حضور در این تیم به آینده فوتبالی من کمک می کند و باعث می شود در آینده بهتر شوم.
او در ادامه گفت: من در خیلی از بازی های روستوف در ورزشگاه بودم و جو ورزشگاه را دیدم خب این تیم هواداران پرشوری دارد. روز اولی هم که به این تیم آمدم همه بازیکنان و مجموعه به من خوش آمد گفتند و از من استقبال کردند خب این خیلی برای من ارزشمند بود که وارد تیمی می شوم که همه به من کمک کنند. البته یکی دیگر از دلایل اصلی که به این تیم رفتم حضور قربان بردیف بود. از قبل اطلاعاتی درباره او داشتم و فکر می کنم که بتوانم زیر نظر این مربی بهتر شوم و به بازیکن بزرگی تبدیل شوم
او درباره لیگ روسیه نیز گفت: خب لیگ روسیه در سال های اخیر با سرمایه گزاری های زیادی که در آن شد توانسته در اروپا خیلی معروف تر شوم. مثلا آنژی که سرو صداهای زیادی با خریدهای گزاف کرد و تیم هایی چون زنیت و زسکا که شناخت داشتم از لیگ روسیه علاوه بر آن آزمون و حقیقی دو بازیکن ایرانی هم در لیگ روسیه بازی کردند و به همین خاطر سناخت داشتم از این لیگ.
او ادامه داد: فکر می کنم با توجه به اینکه لیگ روسیه فیزیکی است فکر می کنم تمرینات فیزیکی زیادی اینجا باشد با آن چیزی که در لیگ ایران و اسپانیا دیدم. با این حال بی صبرانه منتظر هستم برای روستوف بازی کنم و دقایق و روزهای خوبی را برای هواداران روستوف رقم بزنم.
عزت الهی در ملوان کار خود را آغاز کرد و سپس بعد از درخشش در تیم نوجوانان ایران راهی تیم دوم اتلتیکومادرید شد و سپس روستوف را برای ادامه فعالیت های فوتبالی خود انتخاب کرد.  او همچنین 4 بازی ملی برای تیم ملی ایران انجام داده است که توانسته یک گل هم به ثمر برساند.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-02-25 11:07:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر