فهرست
CAS درخواست بن‌علی را رد کرد؛ انتخابات فیفا همان جمعه
CAS درخواست بن‌علی را رد کرد؛ انتخابات فیفا همان جمعه

CAS درخواست بن‌علی را رد کرد؛ انتخابات فیفا همان جمعه

آی اسپورت - درخواست علی بن حسین برای تعویق انتخابات ریاست فیفا از سوی دادگاه عالی ورزش رد و انتخابات در همان روز جمعه برگزار خواهد شد.  به گزارش الوطن، شاهزاده بن علی، نامزد انتخابات ریاست فیفا از دادگاه عالی ورزش درخواست کرده بود که انتخابات ریاست فیفا را به تعویق بیندازد.  
این شاهزاده اردنی اعلام کرده بود برنامه‌ریزی برای انتخابات راضی کننده نیست و به همین خاطر از دادگاه داوری ورزش خواسته بود تا انتخابات را که قرار است روز جمعه در زوریخ سوئیس برگزار شود به تعویق بیندازد اما این درخواست بن علی با مخالفت CAS همراه شد و انتخابات در زمان مقرر برگزار خواهد شد.
بن علی در دور قبل انتخابات ریاست فیفا تنها رقیب بلاتر بود و آرای زیادی را به هم به خود اختصاص داد اما در نهایت این بلاتر بود که پیروز انتخابات شد.  بن علی اردنی در انتخابات روز جمعه شانس بسیار کمی برای پیروز شدن دارد. او نتوانسته نظر کشورهای عضو فیفا را به خود جلب کند و به همین خاطر قصد دارد تا انتخابات را به تعویق بیندازد. شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا و جیانی اینفانتینو دبیر کل یوفا شانس‌های اصلی پیروزی در انتخابات روز جمعه هستند.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-02-25 11:16:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر