فهرست
ستون طنزیم: تغییر موضع
ستون طنزیم: تغییر موضع

ستون طنزیم: تغییر موضع

هومن جعفری/ایران ورزشی آی اسپورت - زرنگ بازی قبل از بازی:  استیماچ: اینجا علیه من کودتا کرده‌اند! بعد از بازی:  استیماچ: لحظه‌ای هم از اعتماد به بازیکنانم دست نکشیدم! نتیجه اخلاقی: دادا! خیلی زرنگی! بقیه باید پیش پای شما لنگ بیندازند!
قهوه قجری البته در یک روز از یک نفر دو بار طنز نوشتن خیلی معمول نیست اما چه کنیم که این استاد ایگور استیماچ با کسب یک برد چنان ظرفیت‌های نهفته خود را رو کرده‌اند که نمی‌شود سمتشان نرفت. استاد فرموده‌اند: دوست دارم با حسین فرکی قهوه بخورم! البته استاد در این چند وقتی که اینجا بوده‌اند انگار اشتهایی برای خوردن قهوه نداشتند و شاید هم مطمئن بودند بعد از این همه نتایج عجیب و غریب یک بازی را ببرند که بتوانند با روی خوش از آقای فرکی پذیرایی کنند. فقط پیشنهاد می‌کنیم حسین آقا خام نشود چون از کجا معلوم قهوه قجری به خوردشان داده نشود؟
ماستمالی «در مورد محرومیت خودم باید بگویم که من هیچ‌گاه نگفتم که داور بازی پلنگ صورتی است، حتی وقتی یک خبرنگار از من پرسید؛ منظورتان این است که داور بازی پلنگ صورتی است؟ من گفتم دراین‌باره هیچ نظری ندارم، بنابراین من این عنوان را به داور بازی نگفتم.» این هم از بیانات استاد دراگان اسکوچیچ در جهت ماستمالی کردن پلنگ بازی دو سه روز پیشش! کلا زرنگ بازی دارد در فوتبال ایران به افق‌های نوینی می‌رسد. یعنی این خلاقیت و فسفری که آقای اسکوچیچ برای متلک انداختن به داور بازی سوزاند را اگر صرف بهتر تمرین دادن تیمش می‌کرد الان فولاد آن ته مه‌ها نبود!
شاخ شکنی این جمله آقای افتخاری را بخوانید: «اینکه می‌گویند من در دبی صرافی دارم کذب محض است برادرم یک صرافی در تهران دارد و سایر موارد که مطرح می‌شود دروغ است. نمی‌دانم چگونه می‌خواهند جواب خدا را بدهند. آنقدر حواسم است که در این مدت دست از پا خطا نکرده‌ام. من اگر در فعالیت‌های اقتصادی شرکت کنم ده‌ها برابر آنهایی که هم اکنون ثروتمند نامیده می‌شوند پول در می‌آورم. کارمندانی دارم که شرایطشان بسیار خوب است اما دلم با ورزش است. نمی‌خواهم از خود تعریف کنم اما کمتر کسی پیدا می‌شود که با این شرایط مثل من به فوتسال بیاید در حالی که این رشته چیزی جز بدنامی هم برایش ندارد.» ما از طریق همین تریبون به آقای افتخاری پیشنهاد می‌دهیم هر وقت خواستند فعالیت اقتصادی روکم‌کنی داشته باشند از بنده هم برای شراکت دعوت کنند. داداش! دو تایی می‌ریزیم رو هم پک و پوز میاریم پایین، پول در میاریم، سروری کنیم، دشمنامونو نابود کنیم... دنیا یعنی شاخ غول ها رو  می‌شکنیم...

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-02-25 12:11:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر