فهرست
نگاهی به حضور مجیدی در تهران؛ «شو»ی اسطوره آبی در آزادی
نگاهی به حضور مجیدی در تهران؛ «شو»ی اسطوره آبی در آزادی

نگاهی به حضور مجیدی در تهران؛ «شو»ی اسطوره آبی در آزادی

آی اسپورت - دیدار تیم های فوتبال استقلال تهران و گسترش فولاد تبریز یک مهمان ویژه داشت، فرهاد مجیدی و پسر در قسمت VIP ورزشگاه آزادی سوژه اصلی این دیدار بودند تا شاید بیش از هر چیز دیگری حتی صدرنشینی مجدد استقلال حضور مجیدی خبرساز شود.
روزی که مجیدی انتخاب کرد
فرهاد مجیدی تاریخ درستی را برای حضورش در ورزشگاه آزادی انتخاب کرده بود، همان زمانی که برای اولین بار تماشای دیدار استقلال در فصل جاری رایگان شده بود و پش بینی می شد که دیدار استقلالی ها نیز با توجه به حضور پرشور هواداران پرسپولیس در دیدارهای رایگان پر تعداد برگزار شود. اتفاقی که رخ دید نیز همین بود، حضور حدود 70 هزار تماشاچی در ورزشگاه آزادی برای تماشای دیدار استقلال و گسترش فولاد.
 تشویق مجیدی بیش از تشویق استقلال
یکی دیگر از نکات دیدار استقلال و گسترش فولاد تشویق مجیدی بیش از تشویق استقلال بود. کاپیتان سابق استقلالی ها که پس از مدت ها به تیم سابقش نزدیک شده بود در سرتاسر بازی مورد تشویق قرار گرفت و برنده اصلی دیداری بود که به خاطر آن از امارات به ایران سفر کرده بود. طی مدت اخیر کاپیتان اسبق آبی ها نه در تمرین تیم حاضر شده بود و نه برای تماشای بازی به ورزشگاه آمده بود. موضوعی که تازگی داشت حضور فرهاد در ورزشگاه بود و همین موضوع تماشاچیان را به وجد آورد. تشویقی که از سوی هواداران برای کسانی که دوست دارند روزی سکان هدایت استقلال را به دست گیرند زنگ خطر محسوب می شود.
جعبه شیشه ای پذیرای کاپیتان
فرهاد مجیدی که به همراه فرزندش مهمانان ویژه این دیدار بودند جدا از مردم و از قسمت VIP بازی را به نظاره نشستند. محفظه ای که کاپیتان را از هواداران جدا کرده بود و گویی فرهاد تنها به تهران آمد تا در همین ویترین خودش را به تصویر بکشد. نمایشی که با برد استقلال، بازگشت این تیم به صدر جدول و  حضور هزار نفری هواداران که رایگان شکل گرفته بود کاملا موفقیت آمیز بود.
خط و نشان فرهاد برای نزدیکان استقلال
حضور فرهاد مجیدی تنها یک اتفاق ساده نبود، در دل این حضور پیام های نهفته ای بود برای تمام کسانی که خود را نزدیک به استقلال می دانند. مجیدی که این روزها داعیه سرمربی گری استقلال را در سر می پروراند تهدید جدی برای منصوریان، قلعه نویی، مظلومی و امثال آن هاست، در حالی که درجه محبوبیت او بسیار بیش تر از سایر گزینه هایی است که تا کنون هدایت آبی پوشان را بر عهده داشته اند.
 فاصله پنهان مجیدی از هواداران
فرهاد مجیدی نه در تمرین استقلال حاضر شد، نه مصاحبه کرد و نه در پایان با هواداران دیداری داشت، گویی تنها قرار بود در روزی که همه چیز مهیاست نمایشی شگفت انگیز داشته باشد. حضور او پشت شیشه های جایگاه VIP و خروج او از ورزشگاه با تدابیر امنیتی نه فقط نشان دهنده محبوبیت مجیدی بود که حکایت از مسئله دیگری نیز داشت. کاپیتان سابق استقلالی ها مطمعنا با توجه به محبوبیتی که به خوبی از آن اطلاع دارد خود را بالاتر از آنچه می داند که سایرین در باشگاه دانسته اند. فرهاد با اختلاف سطحی که رفتارش به خوبی آن را نشان داد نه خاکی بود و نه خود را از مردم دانست. شاید این موضوع را نه توده هواداران استقلال که طبقه آگاه هواداران این تیم به وضوح دریافتند.

منبع: شفقنا ورزشی
  ۲۶  
آی اسپورت
2016-02-25 13:59:46
نظر دهید

۲۶ نظر
-
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۱۷
مجیدی خدا کنه سرمربی بشه تررررر بزنه بخندیم خخخخخخ
امیر علی
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۱۸
1- فرهاد قبل از اغلام رایگان شدن بازی اعلام کرده بود واسه بازی با گسترش میاد.
2- به نظرتون فرهاد و پسرش میتونستن وسط مردم بشینن؟؟!! اصلی منطقی و عقلانی به نظر میاد؟؟؟ اگه میرفتن تو دل اون جمعیت مینشستن به نظر شما آخربازی داقل پسرش سالم در میومد؟؟!
اکسل ویتسل
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۲۵
چند وقته گیر دادی به فرهاد خان سوختی میدونم ولی راهش آب سرده نه مقاله نوشتن
برزو
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۵۶
بازم که مطلب ضد استقلال زدید!!! هدفتون چیه که به اسطوره توهین میکنید؟ فرهاد همیشه از مردم بوده نکنه انتظار داشتید بره طبقه اول بشینه همه هجوم بیارن سمتش فاجعه ای شبیه فاجعه منا رخ بده؟بعد مطمئنم خود شما فرهاد رو محکوم میکردید که چرا اومده بین جمعیت نشسته که این بی نظمی به وجود بیاد! پاک قلم بزن ای نویسنده ی لنگی 4444
10.10.10
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۵۶
چند وقته دیگه الفرهاد العربی پناهنده میشه امارات؟خدایا شکرت که اسطورم امثال کریمی که با رونالدینهو کاندید سلطان دربیل جهان بود(2006).خدا رو شکر که اسطورم علی دایی اقای گل جهانه یا مهدوی کیایی که اسطوره هامبورگه.یا کریم باقری که فیفا تولدش رو به صورت ویژه چند روز پیش تبریک گفت و گلزنترین هافبک جهانه.نه العربی که با این خاله زنک بازیا دنبال مربگیریه.
Proud boy
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۰۳
نویسنده محترم جنسی که تازگیا مصرف میکنی انگار خیلی خوبه.از کجا تهیه میکنی حالا ؟
شهاب
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۲۵
چه تناسبی.. متن همونقدر عجیبه و بویی از عقل و انصاف و نگاه درست نبرده که منبعی که ذیل نوشته ذکر شده نا آشنا و غیر معتبره..! شفقنا ورزشی خوشگل قلمت از کینه و ناراحتی آب میخوره!!
گسترش فوتبالو قشنگ بازی میکنه.. اگه پنالتی اون پسر گل میشد.. اگه نصرتی احمقانه اخراج نمیشد و بازی مساوی یا به برد گسترش در میومد, الان مینوشتی قدم فلانی مبارک نبود.. یه جوری از مجیدی نوشتی که گویی نوستراداموسه..
ننگ بر تو
-
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۳۶
چرا الکی جو میدی و حاشیه سازی میکنی.ما استادیوم بودیم عکس هم باهاش گرفتیم.
لنگی جون اگه رفت vipنشست بخاطر پسر بچش بود.نمی دونی لازم نیست حرف بزنی
-
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۰۳
لطفا فضای پاک اینجا رو با اوردن بی اخلاقایی مثل مهدوی کیا و کریمی به گند نکشین لنگیا
سینا
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۰۸
میدونم چاپ نمیکنید فقط برای خودتون می نویسم; کیرم تو مادر معصومتون تمام عوامل سایت ای اسپورت رو میگم کیرم تا تهش تو ناموس همتون
Danial
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۰۹
اولا یه خواهش از شما دارم لطفا اخبار رو از منابع انتخاب کنید که حداقل اسم منبع رو بشه خواند. من حدودا ۵ دقیقه تلاش کردم موفق نشدم. اگر فرض کنیم تمام مطالبی که نویسنده نوشته درست باشه خیلی‌ راحت میشه متوجه شد فرهاد مجیدی چقدر باهوش تر از نویسنده هست و خوب همین می‌شه که اون می‌شه فرهاد مجیدی و این طرف هم می‌شه این نویسنده که میاد .after the fact تحلیل میکنه تازه اونم طبق نظر خودش. خیلی‌ از رسانه‌ها از جمله سایت خود شما خیلی‌ با شک به این موضوع نگاه میکردن که با وجود رایگان شدن بلیت هوادار‌ها به ورزشگاه بیان این نکته‌ای که نویسنده بعد از حدود ۱۰ روز از برگزاری این مسابقه فهمیده فرهاد مجیدی قبل از مسابقه فهمیده بود. دوم اینکه بنده به عنوان کسی‌ که ۲۵ ساله طرفدار استقلال هستم میگم هیچ کس مستحق تر از فرهاد مجیدی واسه نشستن تو جایگاه V.I.P استادیوم آزادی واسه تماشای بازی استقلال نیست و اگه هوادار استقلال موافق نظر نویسنده بود امکان نداشت اون جور تشویقش کنن.
حسین
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۴۱
آقای نویسنده یعنی یک ذره هم تعصب رو کنار بزنی میفهمی که دلیلش چی بود. اون چند ثانیه که از VIP تا زمین داشت میرفت نزدیک بود بکشنش انتظار داشتی بره وسط جمعیت بشینه؟ به نظرت خودش و بچش زنده میموندن؟ مثل اینکه فراموش کردی تو کدوم سرزمین زندگی میکنی؟ همونی که زدن سرباز بدبخت رو کور کردن و از طبقه دوم نارنجک پرت میکردن طبقه اول رو تماشاگرای خودشون!

مطمئناً اگه پیش تماشاگرها نشسته بود فاجعه ای در حد منا رخ میداد و صدها نفر زیر و دست و پا له میشدن. فکر کردن 80 هزار نفر بخوان خودشون رو شده حتی به چند متری چیزی که میپرستنش برسونن...
-
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۱۸
666666..توده هواداران کیسه و طبقه آگاه روخوب اومدی..خیلیا نوک دماغشونو میبینن فقط..
آبیته
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۲۲
اتفاقا هواداران آگاه استقلال فهمیدن این متن از روسوزش نوشته شده و اونقدری آگاه هستن که بدونن دفعه ی قبل فرهاد اومد استادیوم‌(پارسال)پیش مردم نشست اینبار به خاطر فرزندش که از همون دور هم از دیدن این همه جمعیت دچار ترس شده بود نیومد...ولی هواداران نا آگاه لنگ خیلی این متن رو قبول دارن..
اسمان
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۷:۱۹
نهایت یه نیم فصل سرمربی میشه بعد میسوزه تمام.
سرور لنگ
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۵۹
شفق نا هم مثل پژی لنگی از آب دراومد
برزو
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۱۷
اسطوره های لنگ؟؟؟ اسطوره ها واسه لنگ چیکار کردند؟ علی کریمی که اسطوره ی تراکتور بوده! علی دایی که تو دوران بازیگریش هیچ کاری واسه لنگ نکرد فقط به عنوان مربی دو تا جام حذفی زپرتی گرفت! مهدوی کیا هم واسه لنگ کار خاصی نکرد اینا درسته لژیونر بودن اما اسطوره واسه لنگ نبودند مثلا علی دایی 109 تا گل ملی زده این وسط ربطش به لنگ چیه؟؟؟ اسطوره یکی مث فرهاد واسه استقلاله که دقیقه 90 تو ورزگاه ازادی "بدو ای بدو" راه میندازه! اسطوره اونه که بعد از اخراجش جلوی لنگ 4 تا انگشت خوشگلشو نشون 120 هزار تا لنگی میده و مجبورن سر جاشون بشینن و جیلیز ویلیز کنن و هیچ غلطی نتونن بکنن!
-
جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴، ۰۱:۲۱
گیریم ک تودرست میگی..واس پرسپولیس کاری نکردن..میدونی چرا؟چون اونقدر باجربزه و بااستعدادتر از"فرناز" بودن ک برن اروپا بازی کنن وهمونجا بمونن..
بازیکنای دیگه ای هم مث کریم باقری،عابدزاده،محرمی،پروین و...هستن ک اسطوره پرسپولیسن..شمایید ک بخاطرنداشتن اسطوره یکی ک هیچ افتخاری جز نشون دادن عکس ی شیخ عرب روپیرهنش نداره شده اسطورتون.هه
10.10.10
جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴، ۰۲:۰۱
عجب پس اسطوره بودن به انگشت نشون دادنه.شگفتا.البته من با عدد 4 یاد چیز دیگه میفتم.یاد 4 سال حسرت استقلال برای پیروزی در دربی
-
جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴، ۰۹:۳۶
آقای سینا، همیقدر که بگویید استقلالی هستم کافیه که همه بفهمیم دهانتون با چاه فاضلاب یکیه. نیازی به در فشانی نیست...
-
جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۲:۰۶
لنگ اسپورت دست بردار از این لنگی بازیا! لنگ قهرمان بشو نیست بخدا
لنگی
جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۲:۰۹
اون لنگی که اینو نوشته هنوز نمیدونه املای مطمئن چیه!!!
-
جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۳۹
متن خوبی نیست ولی اسطوره بودن مجیدی از اون مضحکه هاست که تنها در دوران شیرتو شیر ما ممکنه پیش بیاد .کسی که نه اخلاق فردی و نه اخلاق ورزشی درستی داره و از لحاظ فنی هم هرگز بازیکن تاپی نبوده فقط به لطف شویینگ ,شده اسطوره استقلال البته تاریخ مصرف ایشون با چند نتیجه ضعیف روی نیمکت استقلال به پایان خواهد رسید
-
جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۱۵
لنگی دهنتو ببند که کثافتکا ی و بی اخلاقی شما لنگی شهره افاقه
Ali
يكشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴، ۰۲:۵۰
همین که واسه بعضی ها سوزش داره واسه ما تاجی ها بسه.
فرهاد همون فرهاد باغیرت و باتعصب ماست
بخاطر فرزندش باید جای راحت تر رو انتخاب میکرد
اون بچه شوکه شده بود.
عاشق همه تاجی های سرزمین ایران و دوستان تاجی خوبم در آلمان
برزو
يكشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۳۳
اروپا رفتنتونم دیدیم!!! علی دایی که یعنی بهترین لژیونرتون بود تو بایرن مونیخ همش رو سکو و رو نیمکت بود! یه جورایی نخودی بود::: علی کریمی هم که راه به راه میرفت الاهلی و میومد بیرون! شما که اینقدر از فرهاد ایراد میگیرید که تو تیمهای عربی بازی میکرده! حداقل فرهاد با همین تیمهای عربی یه قهرمانی اسیا هم گرفته، علی کریمی چی؟::: ضمنا در مورد بایرن مونیخ و شالکه رفتن کریمی هم یه سری پشت پرده ها هست شما ازش بی اطلاع هستید، یه جماعت تاجرایرانی تو المان هستند که از قضا لنگی هستند! واسه اهداف تجاری میخواستند یه بازیکن ایرانی تو بوندس لیگا و البته تو یه تیم مطرح مث بایرن باشه::: تو قراردادهای اسپانسرینگ هم به بایرن کمک میکنند تا فقط علی کریمی اونجا رو نیمکت بشینه، یه جورایی پول دادند به ایجنتها و به بایرن، همون شالکه رفتنشم همین جریانه::: وگرنه فوتبال اروپا اینقدر مسخره نیست بازیکن 30 و خرده ای ساله ی ایرانی از تیم ته جدولی و در حال سقوط استیل اذین وسط فصل بره تو شالکه ی صعود کرده به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بازی کنه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر