فهرست
غافلگیری جدید کریمی؛ خداحافظی از اینستاگرام
غافلگیری جدید کریمی؛ خداحافظی از اینستاگرام

غافلگیری جدید کریمی؛ خداحافظی از اینستاگرام

آی اسپورت - کری خوانی های شیرین و شیک از جذابیت های همیشگی فوتبال است. حالا اینکه بعضی ها هم هستند که این اتفاق جالب و جذاب را به دعوا و توهین بکشانند. یک بحث دیگر است وگرنه خود کری بازی را اصلا نمی شود و نباید از فوتبال دور کرد. این روزها حضور فرهاد مجیدی در ورزشگاه آزادی و پر شدن تقریبی سکوها، همچنان از سوژه های جذاب شبکه های مجازی به شمار می رود. این قدر جذاب که علی کریمی هم در آخرین پست اینستاگرامی اش طعنه ای به آن زده و بنویسد: «تیم ما بدون حضور من و امثال من 80000 تا می ان» از آن دست پست های باحال و جذاب که کلی فرصت کری خوانی بین سرخابی را فراهم کرده بود اما جادوگر پرسپولیسی ها حتما گمان نمی کرد که این پست او را به قربانی جدید شبکه های اجتماعی تبدیل کند.
دیروز رحمتی؛ امروز کریمی
کاپیتان آبی ها تا دیروز سوژه اینستاگرام بود. آن قدر به سیدمهدی رحمتی توهین کردند که تمام پست های قبلی اش را پا کرد و نوشت تا وقتی که ادبیات هواداران اصلاح نشود بر نمی گردد. اقدام رحمتی اما با حمایت هم تیمی هایش و حتی پرسپولیسی ها هم همراه شد، برهانی و طارمی و... هم پست هایشان را دیلیت کردند. کاری که علی کریمی انجام نداد(!) جادوگر اینجا هم متفاوت است. او اکانت اصلی اش را پاک کررد!
یک خداحافظی دیگر
علی کریمی و خداحافظی هایش همیشه خبرساز بوده اند. خداحافظی از پرسپولیس، خداحافظی ها از تیم ملی و این بار خداحافظی از اینستاگرام. او که از پرطرفدارترین چهره های ایرانی این شبکه بزرگ اجتماعی بود. در اقدامی غیرمنتظره حساب کاربری (اکانت) خودش را دیلیت کرد. این یعنی یک خداحافظی واقعی با اینستاگرام یعنی اگر علی کریمی بخواهد دوباره به دنیای اینستاگرام بازگردد باید همه چیز را از صفر شروع کند.

منبع: همشهری ورزشی
  ۴  
آی اسپورت
2016-02-25 13:28:48
نظر دهید

۴ نظر
حسین
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۳۴
ای بابا من هرموقع حوصلم سر میرفت میرفتم عکسای جدیدشو می دیدم کلی می خندیدم. حیف شد انصافاً با اون تیپ و لباس هایی که میپوشید دونگای بد لباس جلوش کم میاورد!
استقلال سرور هرچی لنگیه
جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۲:۲۳
85000 هزار نفر کم نیست باور نمیکنی لینک سایت خبری معتبر بهت بدم 1500 تا 1400 نفر هم نیروهای امنیتی داخل راه ندادن چون جا نبود
پر شدن تقریبی سکو ها نه پر شدن تمام ورزشگاه
برزو
جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۵۵
فکر کردی تحفه ای؟ بدون حضور من 80 هزار تا میان! برو بمیر!
برزو
يكشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۳۹
لنگیها یه جوری به سرور خودشون میگن "الفرهاد المجیدی" که انگار علی کریمی تا حالا از نزدیک تیمهای عربی هم رد نشده! انگار نمیدونیم نصف بیشتر عمر فوتبالیشو تو الاهلی بوده حداقل فرهاد اگه یه قهرمانی اسیا گرفته کریمی همونم نگرفت!/// ضمن اینکه قضیه ی شالکه رفتنشم یه سری پشت پرده ها داره که تو لینک (نگاهی به حضور مجیدی در تهران؛ «شو»ی ) مفصلتر توضیح دادم::: وگرنه فوتبال اروپا اینقدر مسخره نیست که یه بازیکن 30 و خرده ای ساله ی ایرانی از تیم ته جدولی و درحال سقوط استیل اذین وسط فصل بره به شالکه 04ای که تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا هم صعود کرد.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر