فهرست
تصویر ویژه: لباس عجیب حنیف: معضل چاقی!
تصویر ویژه: لباس عجیب حنیف: معضل چاقی!

تصویر ویژه: لباس عجیب حنیف: معضل چاقی!

آی اسپورت- از دقایقی قبل در دیداری دوستانه، استقلال به مصاف اکسین البرز رفته. با توجه به این که فیروز کریمی مدیریت تیم کرجی را به عهده دارد، این بازی حواشی جالبی داشت. کریمی در لیگ هفتم هدایت استقلال را به عهده داشت و در ابتدای این دیدار هم با بازیکنان استقلال برخورد گرمی داشت. زمانی که حنیف عمران زاده به پیشواز کریمی رفت، فیروزخان برخورد جالبی داشت. اما جالب تر از برخورد دو مرد خوش خنده فوتبال، پوشش حنیف عمران زاده است. حنیف که با معضل اضافه وزن مواجه شده، در تمرینات از لباس های عجیب در زیر پیراهن استقلال استفاده می کند تا با عرق بیشتر، راحت تر وزنش را کنترل کند.کدخبر: 9407
  ۲  
آی اسپورت
2016-02-25 17:09:01
نظر دهید

۲ نظر
-
پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴، ۲۱:۲۹
یعنی باشگاه کیسه یه دکتر نداره به این جرثومه بگه با عرق کردن فقط آب بدنتو از دست میدی نه چربی؟ کشتی گیرها اگه اینکارو میکنن دلیلش اینه که میخوان تو یه فاصله چند ساعته چند لیتر از آب بدنشونو از دست بدن تا موقع وزن کشی سر وزن باشن بعد از وزن کشی هم خودشونو میبندن به مایعات. به نظر من حتما سردش بوده وگرنه بعید میدونم انقدر اسگل باشه.
برزو
يكشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴، ۱۷:۲۳
همین کم مونده بود که لنگی واسه ما متخصص کاهش وزن بشه! تعریق که زیاد بشه چربی سوزی هم زیاد میشه حالا با هر وسیله ای خواستی تعریق رو زیاد کنی مهم نیست! والا تا اونجایی که ما میدونیم کشتی گیرها قبل از وزن کشی میرن "سونای خشک" و از این طریق اب بدنشونو از دست میدن نه با پوشیدن لباس!!! همینجور واسه خودتون تز میدید خودتون دکترید خودتون میبرید و میدوزید اخرشم سکته میکنید خودتونم نمیفهمید دلیلش چی بوده، منم یه پست پزشکی میذارم حمله میکنید و منو مورد هجمه قرار میدید!! "روشهای جدید دوپینگ به شدت خطرناک هستند و باعث بروز سکته و ایست قلبی میشوند"
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر