فهرست
یشنهاد وسوسه‌انگیز گوانگ‌ژو به انصاری‌فرد
یشنهاد وسوسه‌انگیز گوانگ‌ژو به انصاری‌فرد

یشنهاد وسوسه‌انگیز گوانگ‌ژو به انصاری‌فرد

آی‌اسپورت- کریم انصاری‌فرد، بهترین گلزن پانیونیوس تیم شگفتی‌ساز این فصل لیگ یونان با گل‌های باارزش خود توانسته در کانون توجهات قرار بگیرد و مورد تمجید کارشناسان فوتبال در این کشور باشد. ایسنا نوشت:تیم‌های چینی که در این فصل حسابی با خرید بازیکنان مطرح، خود را بر سر زبان‌ها انداخته‌اند حالا یکی از تیم‌های بزرگ این کشور یعنی گوانگ ژو ، قهرمان دو دوره لیگ قهرمانان در 3 سال اخیر برای به خدمت گرفتن کریم انصاری‌فرد بازیکن ایرانی پانیونیوس که قراردادش با این تیم در تابستان به پایان می‌رسد، اقدام کرده است و عنوان کرده که یک میلیون یورو برای این مهاجم ایرانی می‌پردازد که 400 هزار یورو در ماه جاری میلادی و 600 هزار یورو نیز در تابستان به این بازیکن ایرانی می‌دهد.

البته باشگاه پانیونیوس و کریم انصاری فرد تاکنون به این پیشنهاد جواب مثبت نداده‌اند و به نظر می‌رسد این انتقال فعلا منتفی باشد و به جای این بازیکن ایرانی یک بازیکن دیگر از لیگ یونان راهی لیگ چین شود که این بازیکن آپوستولوس جیانو است. در حالی که پیشنهاد این باشگاه چینی به انصاری‌فرد چشمگیر بوده است ولی به نقل از محافل یونانی بازیکن ایرانی این پیشنهاد را رد کرده است. به نظر می‌رسد دلیل این مخالفت این بوده است که باشگاه یونانی قصد داشته است تا تمام یک میلیون یورو را در ماه جاری میلادی دریافت کند.


کدخبر:9412
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-26 00:09:03
نظر دهید

۱ نظر
برزو
جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۵۷
کریم باید تو یونان بمونه بعدشم با یه پیشنهاد 7-8 میلیون یورویی بره المان یا انگلیس بازی کنه. نباید الان مرتکب اشتباه بشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر