فهرست
افشاگری عضو هیات مدیره سپاهان:به دنبال اخراج استیماچ بودند
افشاگری عضو هیات مدیره سپاهان:به دنبال اخراج استیماچ بودند

افشاگری عضو هیات مدیره سپاهان:به دنبال اخراج استیماچ بودند

آی‌اسپورت- حسین کفعمی عضو هیات مدیره سپاهان که چند روز پیش از بازی با النصر از سمت خود استعفا داد، در مورد اتفاقات باشگاه سپاهان صحبت کرد. او در خصوص دلایل اصلی استعفای خود از هیئت مدیره باشگاه سپاهان با تسنیم به صحبت پرداخت.بعضی از بازیکنان می‌خواستند مربی دلخواه خود را به سپاهان بیاورند
پیش از حضور استیماچ همه اعضای هیئت مدیره خواهان ادامه فعالیت فرکی بودند اما اخلاق‌مداری و حجب و حیای این مربی باعث شده بود هر توهینی را نپذیرفته و حاضر نباشد به هر قیمتی به کار خود ادامه دهد. متاسفانه هم از درون تیم، هم از روی سکوها و هم فشارهایی خارج از مجموعه به دنبال این بودند که فرکی برود و مربی دیگری بیاید. پس از رفتن فرکی یکی از مربیان مطرح داخلی خیلی تلاش می‌کرد که مسئولیت هدایت سپاهان را برعهده بگیرد و وی همچنین با بعضی از بازیکنان تیم ارتباط داشت و آنها هم دوست داشتند او سرمربی تیم شود اما در نهایت با توجه به سابقه بازیگری و سرمربیگری استیماچ اعضای هیئت مدیره در مورد او به اتفاق نظر رسیدند، هر چند که همه می‌دانستیم مربی خارجی برای آنکه کارایی بالاتری داشته باشد باید پیش از شروع فصل تیم را خودش بسته و در اختیار بگیرد و اگر در میانه‌های فصل هم بیاید باید به او فرصت کار کردن داد.
به برخی از بازیکنان قدیمی گفتیم وارد عرصه مربیگری شوند
سیاست‌های ما جوانگرایی در تیم و استفاده از محصولات آکادمی باشگاه سپاهان است که با خط مشی فکری استیماچ تطابق داشت. این موضوع باید پیش از شروع فصل عملیاتی می‌شد اما با توجه به اینکه برخی از بازیکنان قدیمی هنوز قرارداد داشتند در عمل نمی‌شد آنها را به راحتی کنار گذاشت، البته ما به آنها پیشنهاد کردیم که برای حضور در کلاس‌های مربیگری از ایشان حمایت می‌کنیم تا بعدا برای فعالیت در عرصه مربیگری به باشگاه خود یعنی سپاهان برگردند.قبل بازی با استیماچ دنبال اخراج استیماچ بودند
بازی با النصر حکم مرگ و زندگی را برای استیماچ داشت به همین دلیل هم من  در نشست اخیر هیئت مدیره باشگاه استعفا دادم تا زمینه برای ادامه کار استیماچ فراهم‌تر باشد و فشاری که از طرف سکوها بود نیز کمتر شود. متاسفانه قبل بازی با النصر برخی دوستان به دنبال آن بودند که استیماچ استعفا داده یا برکنار شود تا بتوانند گزینه‌های مد نظر خود را جایگزین وی کنند و آن گزینه‌ها افتخار سرمربیگری سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا را به دست آورند. باز هم تاکید می‌کنم استعفا دادم تا جو برای حرکت تیم و ادامه فعالیت استیماچ  مهیاتر شود.


باید به استیماچ فرصت داد
در نشست هیئت مدیره باشگاه من و اعضای هیئت مدیره به حمایت از استیماچ حداقل تا بازی با النصر امارات اتفاق نظر داشتیم که با نتیجه‌ای که به دست آمده خوشبختانه این موضوع تحقق پیدا کرد چون ما عملکرد تیم مقابل پرسپولیس و سایپا را دیده بودیم که با بدشانسی نتیجه نگرفتیم، ضمن اینکه بازی با النصر هم گواه دیگری بر این موضوع است. همانطور که گفتم باید به این مربی کروات فرصت داد.


اکثر بازیکنان با استیماچ همدل هستند
بازی با النصر توان واقعی سپاهان را نشان داد و مشخص شد که اکثریت بازیکنان با سرمربی تیم همدل هستند، ضمن اینکه مطمئن باشید اگر استیماچ به جوان‌هایی همچون قائدی، فاضلی، سرلک و ... فرصت دهد تیم در لیگ هم نتیجه می‌گیرد، ضمن اینکه فراموش نکنید به غیر از بازی با استقلال سپاهان اکثر بازی‌های سخت خود را انجام داده است.


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-02-26 00:36:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر