فهرست

چهره روز: بنگر و افشای حقیقت تاریخی

آی اسپورت - تیم منتخب ایران بعد از انقلاب در برنامه 90 تنها یک عضو دیگر خواهد داشت و به احتمال بسیار بالا، او علی دایی است. با انتخاب دایی، از مجموع 11 نفر تیم منتخب 8 نفر پرسپولیسی خواهند بود و این زیاد باب میل استقلالی ها نیست. آبی ها می گویند چون پرسپولیس طرفدار بیشتر دارد، این بازیکنان انتخاب شده اند.
محسن بنگر مدافع پرسپولیس در واکنش به این حرف ها می گوید: «هم تعداد هواداران پرسپولیس بیشتر است و هم اینکه پرسپولیسی‌ها در فوتبال ایران بیشتر تاریخ‌سازی کرده‌اند. البته استقلال هم بزرگانی مثل مرحوم ناصر حجازی و حسن روشن را دارد. به نظرم در تاریخ فوتبال ایران استقلالی‌ها با پرسپولیسی‌ها قابل مقایسه نیستند.» او توضیح می دهد: «به طور مثال تا به حال 4 بازیکن ایرانی موفق شده‌اند توپ طلای آسیا را به دست بیاورند که سه تا از این بازیکنان یعنی علی دایی، مهدی مهدوی‌کیا و علی کریمی پرسپولیسی بوده‌اند. تازه خداداد عزیزی هم وقتی مرد سال 1996 شد که به عنوان بازیکن کمکی پرسپولیس در جام باشگاه‌های آسیا درخشید و بعد به تیم ملی دعوت شد و به جام ملت‌ها رفت. حالا متوجه شدید؟»
وقتی از بنگر می پرسیم این یعنی کری خوانی، با لبخند جواب می دهد: «نه بابا! من مخلص استقلالی‌ها هم هستم. فقط یک حقیقت تاریخی را گفتم!»


منبع: خبرآنلاین
  ۱۵  
آی اسپورت
2016-02-26 10:28:53
نظر دهید

۱۵ نظر
-
جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۴۳
اینارو ولش؟! خودت چی؟! خودت کجای فوتبالی؟؟؟ غیر از اخراج شدن و گل بخودی زدن و جا موندن و زیرش زدن کاری بلدی؟؟؟
حسین
جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۲۴
کدوم یکی از اینایی که توپ طلای آسیا رو بردن با پیرهن پرسپولیس بود؟ هیچ کدوم پس الکی زر نزنید.
-
جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۳۹
کیسه پماد بمال
برزو
جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۴۸
پرسپولیسی‌ها در فوتبال ایران بیشتر تاریخ‌سازی کرده‌اند! خداییش اینو راست میگه! ما باید قهرمان جام جهانی میشدیم تا اسم ایران بره رو جلد مارکا اما با حرکت منشوری شیث و نصرتی رفتیم رو جلد مطبوعات جهان و یه حرکت تاریخی بود این!
10.10.10
جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۰۵
البته خود بنگر هم یک بار به عنوان کاندید بهترین بازیکن اسیا انتخاب شد
-
جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۰۹
لنگ با استقلال قابل مقایسه نیست, لنگ هیچی نداره
-
جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۱۶
لنگ اسپورت
-
جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۳۲
تیم ملی سه بار قهرمان جام ملتها شده که هر سه بار با سرمربی تاجی بوده, محمود بیاتی و محمد رنجبر و حشمت مهاجرانی, اولین صعود ایران به المپیک و جام جهانی هم با سرمربی تاجیا بوده, محمود بیاتی و حشمت مهاجرانی. اولین گلزن المپیک و جام جهانی هم تاجی بودن, کرم نیرلو و ایرج دانایی فر. تمام تاریخ سازای فوتبال ایران تاجی بودن, تو اکثر سالها هم اسکلت اصلی تیم ملب آبی بود, دو قهرمانی تاج تو اسیا و صفر قهرمانی برای لنگ
عباس
جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۳۹
بابا گناه دارن نکوب این حقیقتارو تو صورتشون :)))))
عباس
جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۴۱
برزو جون علاج سوختگی پس از خوندن این متن اینه که اون کامنت مزخرفتو کپی پیست کنی بدو عمویی زود باش که ماتحتت تَه گرفت
-
جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۴۹
لنگی جون,مگه غیر اینه که دوپینگ خطرناکه؟ هادی نوروزی رو هم خدا بیامرزه
برزو
جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۸:۲۷
اخه لنگیها اگه تاریخ سازی بلد بودند واسه تیم خودشون تاریخ سازی میکردند!! استقلال تا حالا دو بار فقط قهرمان اسیا شده!
53 هفته زیر سرورت نمونی صلوات
يكشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴، ۱۲:۲۸
حقیقت تاریخی دو قهرمانی استقلال تو آسیاست، و سه بار رفتن جام جهانی که تیم ملی 90% استقلالی بود، اون یک بار هم مایلی کهن لنگی تاجیا رو راه نداد تیمشون... لنگیا فقط تو برنامه عادل لنگی پور افتخار کسب میکنن
-
سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴، ۰۷:۰۴
برزوخان مربی نفت هم سکته کرده اون هم دوپینگ کرده؟؟؟؟؟اون بنده خداازدست متصوریان سکته کرده یادوپینگ؟
جمع کن این مزخرفاتو پسپورحیدری شماهم دوپینگ کرده که روتخت بیمارستانه رضااحدی هم دوپینگ کرده؟؟؟؟
خفه شوتوهرچی حرمت بودزیرپاله کردی بدبخت ازروی استقلالیهاخجالت بکش حیف استقلال نیست که یه همچین کسی طرفدارشه؟وای به این فوتبال کثیف که دیگه شورشودرادرده
برزو
سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۲۴
والا من هیچ جا اسمی از یه شخص خاص نیاوردم، شما لنگیها یه حرفی که ادم میزنه به خودتون میگیرید وگرنه من خیلی کم کامنت میذارم تو کامنتهایی هم که میذارم سعی میکنم نه اسمی از لنگ بیارم و نه بازیکنانتون. چون لنگ رو اصلا رقیب استقلال نمیدونم//اولین و اخرین چیز باارزش حفظ اصول اخلاقیه من هیچوقت به خودم اجازه نمیدم به کسی توهین یا بی احترامی بکنم هرچقدر هم رقیب، حقیر و ضعیف باشه حتی اگه دوازدهم جدول هم باشه، یا به خاطر حرکت زشت و زننده ی دوتا از بازیکنانشون تو پخش زنده ابروی ایران رفته باشه یا حتی وقتی گلر اون تیم عکس و کلیپهاش دراومده باشه بیرون من هیچوقت به روی کسی نمیارم با خودم میگم شاید خجالت بکشه اگه من این حرفا رو بهش بزنم، واسه همین هیچوقت حرفی در موردش نمیزنم چون اصلا اخلاقی نیست این کار.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر