فهرست
سیتی یک اسپانسر جدید؛ پولدارها، پولدارتر می شوند
سیتی یک اسپانسر جدید؛ پولدارها، پولدارتر می شوند

سیتی یک اسپانسر جدید؛ پولدارها، پولدارتر می شوند

آی اسپورت- از فصل آینده، ستارگان منچستر سیتی از جمله یحیی توره، سرجیو آگوئرو و ونسان کمپانی، نام یک اسپانسر جدید را پشت جوراب‌هایشان خواهند داشت.

این معامله ی گران قیمت با شرکت Aabar امضا خواهد شد و این شرکت احتمالا یکی از شرکت‌های وابسته به مالک این باشگاه است.

Aabar یک شرکت خصوصی است که در ابوظبی ثبت شده و در فعالیت‌های نفتی سرمایه گذاری می‌کند.

شیخ منصور، مالک منچسترسیتی صحبتی در این باره نداشته ولی خود شرکت، اعلام کرده که مالک آن، شیخ منصوربن زادئد ار نهیان از این توافق بسیار خوشحال است.

منچسترسیتی در طول 5 فصل گذشته حدود 512 میلیون یورو هزینه ی خرید بازیکن کرده و توانسته در سال 2012 قهرمان لیگ برتر و سال 2011 و 2013 قهرمان جام حذفی شود و 3 بار به لیگ قهرمانان صعود کند. آنها تنها یک بار موفق به صعود از مرحله ی گروهی این رقاب ها شدند.

خلدون ال مبارک، یکی از مدیران منچسترسیتی گفت: مشخص است که ما با باشگاه‌های پرهزینه ای مثل اورتون، نیوکاسل و آرسنال و همچنین غول‌های اقتصادی نظیر آژاکس و دورتموند بدون هزینه ی زیاد، سرمایه گذاری خارجی نمی‌توانیم رقابت کنیم. ما به سرمایه گذاری روی بازیکنانمان به شدت نیاز داریم. ما سعی کردیم که با استعدادیابی و خرید بازیکنان گم‌نام، پیشرفت کنیم ولی بسیار سخت بود در حالی که بودجه ی ما تنها 20 میلیون یوروست، از آنها خواست تیم‌های مثل ویگان و کاردیف را شکست دهند."

     
آی اسپورت
2014-04-01 12:59:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر