فهرست
شایعه: داوید لوییس در آستانه ی ترک چلسی
شایعه: داوید لوییس در آستانه ی ترک چلسی

شایعه: داوید لوییس در آستانه ی ترک چلسی

آی اسپورت- نشریه دیلی میرر ادعا کرده ک ژوزه مورینیو قصد دارد پیشنهاد‌هایی که برای مدافع برزیلی تیمش ارسال می‌شود را بررسی کند و او را برای خریدن دیه گو کاستا ی برزیلی الاصل، بفروشد تا قانون فرپلی مالی، مشکلی برای تیمش ایجاد نکند.

دیلی تلگراف: تنها لوییس نیست که در آستانه ی خروج از چلسی است. به همراه او، ساموئل اتوئو و فرناندو تورس نیز با درهای خروجی استمفوردبریج روبرو شده‌اند. اگر برای تورس-که سال 2011 با 50 میلیون پوند به چلسی آمد- پیشنهاد خوبی دریافت نشود، وی به صورت قرضی به تیمهای دیگر خواهد رفت.

Manchester Evening News: منچستریونایتد قصد دارد، ستاره ی بایرن مونیخ، تونی کروس را در تابستان در اختیار بگیرد ولی گواردیولا مطمئن است که این بازیساز آلمانی با مدافع عنوان قهرمانی اروپا خواهد ماند.

دیلی میرور: روبرتو مارتینز قصد دارد با 9 میلیون یورو، کارلوس باکا مهاجم سویا را برای اورتون در اختیار بگیرد. به نظر می‌رسد اورتون با چلسی برای تمدید قرارداد قرضی لوکاکو به توافق نرسیده است.

دیلی استار: استیو پریش، مدیر کریستال پالاس قصد دارد ویلفرید زاها را در تابستان به سلهورت پارک منتقل کند. این هافبک انگلیسی در منچتسریونایتد نتوانست درخشش کافی داشته باشد و همچنین وقتی به صورت قرضی به کاردیف رفت، باز هم موفقیت خاصی نداشت.

     
آی اسپورت
2014-04-01 13:38:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر