فهرست
زیدان: هر اتفاقی بیافتد تا آخرین لحظه ناامید نمی شویم"
زیدان: هر اتفاقی بیافتد تا آخرین لحظه ناامید نمی شویم"

زیدان: هر اتفاقی بیافتد تا آخرین لحظه ناامید نمی شویم"

آی اسپورت – زین الدین زیدان سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدارحساس تیمش برابر اتلتیکومادرید در رقابت های لالیگا شرکت کرد و اعلام کرد که بازی روزشنبه تنها یک بازی دیگرست ودر صورت شکست تیمش در این بازی هنوزامتیازات زیادی برای جبران باقی مانده است.
دوتیم مادریدی فردا در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو به مصاف هم می روند و اگر بخواهند رقابت با بارسلونا برای کسب قهرمانی لالیگا را از دست ندهند نباید امتیازبیشتری از دست دهند. تیم زیدان با 9 امتیاز اختلاف از آبی اناری ها در رده سوم جدول قراردارد و تیم سیمئونه تنها با یک امتیاز بیشتر در رده دوم است.
"دربی یک بازی دیگرست. ما مانند همیشه باید بشترین تلاش مان را انجام دهیم و این سخت خواهد بود."
"بازیکنان می دانند که باید چکارکنند. ما نهایت تلاش مان را خواهیم کرد. نکته مهم برای ما این است که بدانیم درزمین باید چکارکنیم. اتلتیکو تیمی نیست که فقط دفاع کند. ما می دانیم که بازی سختی درپیش داریم. ما اشتباهاتمان برابر مالاگا را بررسی کرده ایم و در این هفته روی آنها کار کرده ایم. صرف نظر از هر اتفاقی که بیافتد تا آخرین لحظه ناامید نمی شویم. امتیازات پیش رو هستند. فردا فصل ما به پایان نخواهد رسید."
"من دوست دارم که فردا فوتبال خوبی ببینم. ما سلاح های خودمان را داریم و تلاش می کنیم از آنها به خوبی استفاده کنیم. این برای هواداران مهم است. من از آنها می خواهم مانند همیشه از تیم حمایت کنند. دربی همیشه بازی خاصی است."
زیدان همچنین در پایان تاکید کرد مارسلو در بازی فردا به دلیل مصدومیت غایب خواهد بود و اعلام کرد که دنیلو آماده است تا به جای او بازی کند.

کدخبر:9413
     
آی اسپورت
2016-02-26 21:46:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر