فهرست

ماموریت ویژه کادر پزشکی استقلال: رساندن چشمی به راه آهن!

آی اسپورت - محرومیت دو بازیکن و مصدومیت چشمی به معنای یک فاجعه برای تیم مظلومی است. از ابتدای فصل تاکنون چشمی و ابراهیمی هافبک‌های دفاعی استقلال هستند و این دو بازیکن در بازی با راه‌آهن حذف می‌شوند و پشت این هافبک‌ها حنیف هم به دلیل محرومیت در بازی حضور ندارد! برای مظلومی در این بازی یک چاره می‌ماند بازی دادن به خرسندنیا. این بازیکن باید در نقش هافبک دفاعی در این بازی حاضر شود!
خرسندنیا به عنوان تک هافبک دفاعی استقلال باید بازی کند! راهکاری که نمی‌تواند به استقلال کمک کند. مروری به نوع بازی خرسندنیا در بازی با گسترش نشان می‌دهد که او نمی‌تواند جای ابراهیمی را پر کند. استقلال در بازی با گسترش خوش شانس بود که گاف این بازیکن منجر به گل به خودی نشد. خرسندنیا در جریان بازی هم سراسیمه بود.

همین سراسیمگی از او یک مدافع پر اشتباه ساخت و اگر کاپیتان استقلال به عنوان یک دروازه‌بان آماده اشتباه این بازیکن و حنیف را جبران نمی‌کرد در بازی با گسترش معلوم نبود چه بلایی سر استقلال بیاید! در چنین شرایطی نمی‌توان تصور کرد که خرسندنیا مدافع مطمئنی باشد و همین مساله مظلومی را نگران کرده! حتی در روزی که خرسندنیا فرزندش را به تمرین استقلال برد، مظلومی در جریان تمرین به خاطر اشتباهات این بازیکن گوش او را گرفت!این نکته نشان می‌دهد که سرمربی استقلال برای بازی با راه‌آهن در آن منطقه احساس ضعف می‌کند. اینطور که از باشگاه استقلال خبر می‌رسد کادر فنی استقلال از کادر پزشکی خواستند برای بازی با راه‌آهن تا آنجایی که ممکن است روزبه چشمی را به بازی برسانند.

منبع: ایران ورزشی
     
آی اسپورت
2016-02-27 07:34:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر