فهرست
پرسپولیس فریبِ بازیِ پارس جم را نمی‌خورد
پرسپولیس فریبِ بازیِ پارس جم را نمی‌خورد

پرسپولیس فریبِ بازیِ پارس جم را نمی‌خورد

آی اسپورت - بازی نکردن پارس جم به خاطر مشکل مالی و این قبیل خبرسازی‌ها دیگر قدیمی شده و بیشتر ترفندی است برای کاهش انگیزه پرسپولیسی‌ها و از طرفی جلب توجه قبل از بازی با پرسپولیس برای تحت فشار گذاشتن باشگاه و در عین حال توجیه ناکامی احتمالی.

پرسپولیس فریب این بازی‌ها را نمی‌خورد. اتفاقا بازیکنان پارس جم کوهی از انگیزه هستند برای اینکه خود را در بازی پخش مستقیم مقابل پرسپولیس که دیدار افتتاحیه لیگ هم هست خود نشان دهند. در چنین شرایطی پرسپولیس به عنوان مدافع عنوان قهرمانی باید بدون ذره‌ای دست کم گرفتن حریف و باور کردن بزرگ نمایی حریف خود در طرح مشکلات با انگیزه بالا و با حمایت پرشور هواداران خود بجنگد تا شروعی مقتدرانه داشته باشد.

۳۷ ۱  
آی اسپورت
2019-08-21 13:33:00
نظر دهید

۱ نظر
کمالوند خوارکیسه و خبردلاران خوارکیسه تر
چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۳۹
محمد نوری هافبک باسابقه تیم پارس‌جنوبی که سابقه سال‌ها بازی در پرسپولیس را هم در کارنامه دارد، پنجشنبه در دیدار افتتاحیه لیگ باید در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم سابق خود برود.
نوری در همین ارتباط و با اشاره به آخرین وضعیت تیم پارس‌جنوبی به روزنامه همشهری گفت: «ما تمرینات خوبی داشتیم و حتی اردوهای داخل کشور خوبی هم برگزار کردیم. در این بین و با توجه به شرایط مالی که داشتیم بازیکنان جدیدی هم به خدمت گرفتیم. با این رویه آماده هستیم تا در لیگ بازی‌های قابل‌قبولی را ارائه دهیم. با جوانانی که بعضی از آنها حتی سابقه بازی در لیگ را هم ندارند در کل تیم خوب اما جوانی داریم.»
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر