فهرست
بیرانوند: اگر از نفت جدا شوم به پرسپولیس خواهم رفت
بیرانوند: اگر از نفت جدا شوم به پرسپولیس خواهم رفت

بیرانوند: اگر از نفت جدا شوم به پرسپولیس خواهم رفت

آی اسپورت - علیرضا بیرانوند سال پرحاشیه‌ای را پشت سر گذاشت. آخرین حاشیه او مربوط به بازی با استقلال و کری بود که برای هواداران استقلال خواند. اتفاقی که خیلی در مطبوعات و رسانه‌ها سر و صدا کرد. بیرانوند توضیحات بیشتری در این باره داده است:
*ببینید بازی نفت و استقلال ۹۰ دقیقه بدترین فحاشی‌ها علیه من صورت گرفت و ناسزاهای زیادی شنیدم. من بازیکنی بودم که قصد داشتم در نیم‌فصل به پرسپولیس بروم اما به هر حال قسمت نشد. از طرف دیگر پرسپولیس را خیلی دوست دارم همانطور که هر بازیکنی دوست دارد که در پرسپولیس یا استقلال بازی کند.  
*من تصمیم داشتم که به پرسپولیس بروم اما نمی‌دانم چرا این همه به من فحاشی صورت گرفت. شاید سال آینده پرسپولیس دیگر مرا نخواهد اما مدیریت باشگاه نفت در نیم‌فصل صلاح دانست که من به این تیم نروم. این مسائل فشار زیادی روی من آورد که من ۶ را نشان دادم. رحمتی و منصوریان در آن بازی تلاش زیادی کردند تا به من فحاشی نشود اما آنها هم نتوانستند جو را آرام کنند. البته خدا را شکر می‌کنم که زیر ذره‌بین هستم و این مسئله کارم را سخت‌تر کرده است.
*اگر قرار باشد در نفت بازی کنم که در این تیم می‌مانم اما اگر تصمیم به جدایی از نفت بگیرم در ایران برای پرسپولیس بازی خواهم کرد البته اگر باشگاه قصد ترانسفر من به تیم‌های خارجی را داشته باشد آن زمان باشگاه است که برای من تصمیم می‌گیرد.
*همه بازیکنان با یکدیگر قرار گذاشتیم که روز یکشنبه تمرین نکنیم و به باشگاه برویم تا بلکه پولمان را بگیریم. بازیکنان ۳۵ درصد از قرارداد خود را گرفته‌اند اما من فقط ۱۰ درصد از پولم را دریافت کردم اما هیچ حرفی نزدم چرا که ۱۰ سال است در نفت حضور دارم و به همین دلیل سکوت کردم تا جو خراب نشود اما من هم مشکل دارم. من خرج ۱۲ خانواده را می‌دهم و امیدوارم مدیریت باشگاه نفت فکری برای ما بکند. برخی از بازیکنان تیم ما پول ناهار و شام هم ندارند. یکی از بازیکنان ما برای رفتن به کرج از شخصی ۵۰ هزار تومان پول قرض گرفته و این برای تیمی که سال گذشته مدعی ۳ جام بوده اصلاً خوب نیست.
*قصد دارم برای اولین بار یک حرفی بزنم و آن این است که ساعت ۱۲ شب قبل از بازی با الجیش قطر مسئولان هتلی که ما در آن بودیم قصد داشتند ما را از هتل بیرون کنند، باشگاه به این هتل بدهکار بود و چون پولی نبود که به آنها بدهند می‌خواستند ما را آن ساعت شب از هتل بیرون کنند.

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-27 11:07:51
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۰۲
تو در حد و شأن تاج نیستی, برو لنگ آفتاب پرست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر