فهرست
یادداشت ونگر درباره ی دیدار منچستریونایتد- بایرن؛ امیدهای یونایتد برای یک معجزه
یادداشت ونگر درباره ی دیدار منچستریونایتد- بایرن؛ امیدهای یونایتد برای یک معجزه

یادداشت ونگر درباره ی دیدار منچستریونایتد- بایرن؛ امیدهای یونایتد برای یک معجزه

آی اسپورت- در این مرحله از لیگ قهرمانان بسیار نادر است که شما بتوانید از پیش برنده ی بازی را حدس بزنید با این حال زمانیکه بایرن به قرعه ی منچستر یونایتد خورد بسیاری از مردم براحتی به پیروزی بایرن رای دادند.

اما منچستر هنوز هم از بسیاری بازیکنان بزرگ بهره می برد آن ها چیزی برای از دست دادن ندارند و می توانند از نظر روانی راحت تر و بافکری آزادتر به این دیدار گام بگذارند. 
بلی بایرن به وضوح در مقابل منچستر یونایتد برتری دارد فهم این موضوع برای منچستری ها آسان نخواهد بود شاید این نخستین مقطعی باشد که کلیه هواداران از یونایتد حمایت خواهند کرد تا بلکه بتوانند به نوعی از این فصل دشوار خود را آزاد کنند.

http://www.soccer.com/guide/wp-content/uploads/2014/03/98307921-790x573.jpg

بایرن بیش از 60 درصد شانس صعود دارد ولی آن ها براحتی نمی توانند آن را بدست آورند. 
منچستر یونایتد تنها به یک معجزه ی کوچک نیاز دارد خصوصا که حالا باید بدون فن پرسی نیز به میدان بروند اما فراموش نکنید که بیش از 80 درصد این بازیکنان به قهرمانی در چمپیونزلیگ رسیده اند و یا فینال را تجربه کرده اند به همین دلیل آن ها امشب را به فاجعه بدل نخواهند کرد.

https://static-secure.guim.co.uk/sys-images/Guardian/Pix/pictures/2014/3/31/1396272535572/Manchester-United-014.jpg

با این وجود یونایتد فاقد اعتماد به نفس 100 درصدی است دو بازی بد را در داخل خانه واگذار کردند و با فشار زیادی روبرو هستند که این می تواند به سرعت عواقب بدی را در تیم ایجاد کند. آن ها احتمالا مقابل مالکیت توپ بایرن، به قدرت فیزیکی و تبحر انفرادی بازیکنانشان در خط جلو تکیه خواهند کرد. 
همچنین به یاد داشته باشید که بایرن مونیخ خیلی سریع عنوان قهرمانی در بوندس لیگا را از آن خود کرد این می تواند برای آن ها یک نقص باشد زیرا پس از یک دوره کاملا متمرکز حالا با خیالی راحت بازی ها را پشت سر می گذارند و حتی کمی دور شدن تیم از تمرکز می تواند شما را با مجازاتی سخت مواجه کند.

http://inspire-ipcmedia-com.s3-eu-west-1.amazonaws.com/inspirewp/live/wp-content/uploads/sites/4/2014/03/bayern-munich.jpg

این سطح از فوتبال به بازیکنانی با 100 درصد تمرکز نیاز دارد و من فکر می کنم این می تواند به عنوان یک نقطه ی ضعف در بایرن مطرح شود.
به نظر من بایرن نسبت به فصل گذشته تا حدودی ضعیف تر شده است حتی اگر آن ها رکورد قهرمانی فصل گذشته را نیز در بوندس لیگا شکسته باشند بدلیل قدرت بیشتر آن ها نیست بلکه بیشتر به شرایط بد بوروسیا دورتموند در این فصل وابسته است.
ما از دو بازی رفت و برگشت مقابل بایرن تنها یک بازی را واگذار کردیم و آن هم بدلیل 10 نفره شدنمان بود در حالیکه آن ها یک سیستم فوق العاده و بازیکنان بزرگی مانند آرین روبن را در اختیار داشتند من فکر نمی کنم بایرن بتواند در دیدارهای بزرگ مانند بازی با بارسلونا و رئال موفق باشد.
به نظر من آن ها در بخش دفاعی آسیب پذیرند زیرا بازی رو به جلوی آن ها موجب می شود تا در مواجه با ضد حملات و انتقال سریع توپ با مشکل روبرو شوند بایرن همیشه در حال تهاجم است و این می تواند آن ها را گرفتار کند.
من یونایتد می تواند با بازی فیزیکی در خط میانی و استفاده از ضد حملات در مقابل آن ها شانس داشته باشند. هرچند که باید به این نکته نیز توجه کرد که نقاط ضعف بایرن، ضعف در نقاط قوت است وگرنه آن ها در تمام خطوط بسیار قدرت مند هستند.
آرسن ونگر - یورو اسپورت
ترجمه: سعید محمدخواه
  ۱  
آی اسپورت
2014-04-01 15:45:46
نظر دهید

۱ نظر
امین
پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵، ۱۸:۲۷
عشق است منچستر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر