فهرست
توصیه آنچلوتی به زیدان؛ روی لیگ قهرمانان تمرکز کن
توصیه آنچلوتی به زیدان؛ روی لیگ قهرمانان تمرکز کن

توصیه آنچلوتی به زیدان؛ روی لیگ قهرمانان تمرکز کن

آی اسپورت - نخستین تجربه مربیگری زین الدین زیدان در رئال مادرید بسیار موفقیت آمیز بود. او کار خود را در دنیای مربیگری به صورت حرفه ای با دستیاری کارلو آنچلوتی در رئال مادرید شروع کرد و موفق شد با این تیم قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را بدست آورد.  زیدان در فصل دوم حضور آنچلوتی روی نیمکت رئال مادرید از این تیم جدا شد و بعد از یک سال و نیم این بار به عنوان مرد نخست نیمکت کهکشانی ها انتخاب شد.
کارلو آنچلوتی به زیدان یک توصیه مهم داشت و آن اینکه تمرکز خود را روی لیگ قهرمانان اروپا بگذارد. این مربی سرشناس ایتالیایی گفت: قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا مهم تر از هر رقابت دیگری است. بر این باور هستم که شانس رئال مادرید برای قهرمانی در لالیگا بسیار کم شده و بهتر است این تیم تمرکز خود را روی لیگ قهرمانان اروپا بگذارد.
او ادامه داد: رئال مادرید با هدایت زیدان عملکرد خوبی در لیگ قهرمانان اروپا داشت و توانست در دور رفت یک هشتم نهایی با دو گل رم را شکست دهد تا شانس بالایی برای صعود به دور بعد داشته باشد اما این تیم در لالیگا خوب کار نکرده و فاصله زیادی با صدرنشین دارد. به نظرم کار رئال در لیگا تمام شده و بهتر است زیدان روی لیگ قهرمانان اروپا تمرکز داشته باشد.
سرمربی پیشین رئال مادرید در پایان سخنانش گفت: لیگ قهرمانان اروپا رقابت بسیار سختی است و قهرمانی در آن نیاز به برنامه ریزی خوب، تلاش فراوان، کم اشتباه بودن و کمی شانس دارد. رئال مادرید این توانایی را دارد که قهرمانی در این جام را بدست آورد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-02-27 10:49:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر