فهرست
اسپالتی کوتاه آمد؛ بازگشت نام توتی به فهرست رم
اسپالتی کوتاه آمد؛ بازگشت نام توتی به فهرست رم

اسپالتی کوتاه آمد؛ بازگشت نام توتی به فهرست رم

آی اسپورت - نام فرانچسکو توتی که هفته پیش به شیوه‌ای ناگهانی و غیرمنتظره - پس از مصاحبه جنجالی درباره وضعیتش در المپیکو - از فهرست بازیکنان جالوروسی برای بازی مقابل پالرمو حذف شده بود، دوباره به این فهرست اضافه شد. رم امروز در هفته بیست‌و‌هفتم سری A میهمان امپولی است و لوچانو اسپالتی، سرمربی جالوروسی نام کاپیتان 39 ساله تیمش را در فهرست بازیکنان خود برای این بازی قرار داده است.
توتی دو هفته پیش مصاحبه‌ای جنجالی انجام داد که در آن به سردی روابطش با اسپالتی اعتراف و از نیمکت‌نشینی‌های متوالی‌ خود در این فصل ابراز نارضایتی کرد. اسپالتی هم در واکنش به مصاحبه‌ای که توتی انجام داد او را در حالی که نه مصدوم بود و نه محروم، از فهرست بازیکنان رم برای بازی خانگی برابر پالرمو کنار گذاشت. این ماجرا بازتاب گسترده‌ای در فوتبال ایتالیا داشت که بسیاری از اهالی دنیای فوتبال در داخل و خارج از این کشور به آن واکنش نشان دادند.
اسپالتی اخیراً گفته بود که دیگر درباره توتی صحبت نخواهد کرد اما با بازگشت توتی به جمع بازیکنان رم، به نظر می‌رسد اختلافات میان او و سرمربی تیمش تا حدودی برطرف شده است. رم امشب از ساعت 20:30 به وقت تهران میهمان امپولی خواهد بود.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-02-27 10:54:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر